דף הבית / משבר עולמי / להפוך רעל לסם מרפא

להפוך רעל לסם מרפא

photo_rav_gh70_211.jpg

הריפוי מתרחש דרך הכרת הרע, דרך הכרת הרע ובעזרת רעל. ידוע כי סמל הרפואה הוא נחש המלופף על גביע של ארס. ממבט ראשון נראה שזהו אמצעי שיכול לגרום לאדם את הנזק הגדול ביותר – מוות.
אך להיפך, זהו סם מרפא.

אבל איך אותו אמצעי יכול להיות גם מקור לחיים וגם למוות? התשובה היא, שדווקא האדם הוא שמשנה את מהותו של האמצעי. האדם קובע אם טיפת הארס הזאת תהיה בשבילו רעל, או סם מרפא.

יש כאלה שצריכים לחקור את טבע האדם ולהבין איך אפשר לרפא אותו. ויש, שעל בסיס המחקר הזה צריכים להפוך את הרעלים לסמי מרפא.

ויש גם אנשים שרק נוטלים את התרופה. אך עליהם להבין שהם חולים, לפחות במקצת! עליהם להבין מה זה חיים ומוות, טוב ורע, ושיש אמצעי (תרופה) המאפשר לעבור ממצב אחד לשני.

האדם צריך לדעת שישנו "רופא", שאליו הוא יכול להגיע, שלו הוא משלם עבור הריפוי, ושהריפוי הזה יכול להיות לא נעים! הוא צריך להשתתף במשהו בתהליך הריפוי.

כל ההתפתחות של האנושות מתרחשת תחת השגחתו של המרפא המסור והאמיתי. האנושות קיבלה תרופה נכונה ועברה תהליך מסוים של התפתחות עד ימינו. ועכשיו על האנושות להשתתף בעצמה בתהליך הזה.

הרי מדרגת האדם נקבעת במידת השתתפותו במערכת הכללית, בבנייתה, שהוא רוצה שהיא תיבנה, שתתגלה כמערכת אדם. כלומר, מערכת הנשמות הקשורות ביניהן בתכונת ההשפעה הדומה לתכונת הבורא.

פוסטים קודמים בנושא:
תסמונת המשבר
רפואה לכל מחלה
ידיעות נוספות במדורים: משבר עולמי, בריאות, אדם ראשון

לינק מקוצר למאמר: https://laitman.co.il/vWv58

2 comments

  1. אני פשוט אוהב לקרוא את הפוסטים שלך, מקבל כוח לעשיית היום יום 🙂

  2. שלומות

     אני רוצה להפיץ. רוצה לעזור בתיקון העולמי. האם אפשר להדפיס תשובות ומאמרים מהבלוג שלך ולהעביר אותם בקבוצה של נשים שמתאספות לקרוא תהילים?

    אני רוצה להעביר את הרעיונות הללו בלי ליצור התנגדות מיותרת סכ"ה מדובר בנשים מהמגזר הדתי, מתחזקות וחילוניות. האם אתה מאשר? חייבת לעזור במשהו.

    תודה.

השאירו תגובה.

כתובת דוא"ל לא תוצגחובה למלא שדות מסומנים *

*

Pin It on Pinterest