דף הבית / קבלה לעם / התפתחות רוחנית / "66", שני כפתורים שמפעילים את הכוח הטוב

"66", שני כפתורים שמפעילים את הכוח הטוב

שאלה: אם הייתה לך הזדמנות לצאת בפנייה לכל עָם ישראל: למשל דרך העיתון או הטלוויזיה, כך שכל אחד היה יכול לקרוא או לשמוע אותה, מה היית רוצה לומר לו?

תשובתי: הייתי אומר לעָם ישראל, שבעולם שלנו יש ברז מיוחד שנמצא בידיים של כל אדם. האדם יכול לפתוח את הברז הזה ולקבל משם את הכוח העליון שמתחיל לעבוד עליו.

הברז הזה הוא ערוץ 66, שאפשר להדליק אותו משלט הטלוויזיה הרגיל שלו. שיפתח את הברז הזה, יחבר את עצמו למקור הזה ויקבל ממנו הזנה יום ולילה. ואז הוא יראה כיצד זה יתחיל להשפיע עליו.

וכמו כן, אם יש לו אפשרות, אז שישתתף בפעולות שלנו, בסדנאות איחוד, במעגלי שיח. יותר לא נדרש שום דבר.

שאלה: כלומר, זוהי הזמנה לבוא למרכזים של "קבלה לעם" שפזורים בכל רחבי המדינה או להתחבר לערוץ 66? נניח, שלחצתי על ערוץ 66 בשלט ופתחתי את הברז הזה עם הכוח העליון: מה הלאה?

תשובתי: הלאה, יתחיל לפעול ולהשפיע עליך אותו הכוח שנמצא בערוץ הזה. יותר אין לי מה להוסיף. את כל השאר האדם יקבל מהערוץ הזה. לא נדרש ממנו כלום, חוץ מאשר ללחוץ על שני כפתורים: "66", וזה הכול. נקווה, שלפחות את זה הוא יעשה. כי הרי נאמר: "מה שלא עושה השׂכל, עושה הזמן".

שאלה: אבל לחכות עד שהזמן יעשה את זה, זה אומר, ללכת בדרך של ייסורים? אנחנו לא רוצים להמתין עד שהאדם יסבול מספיק זמן ויבוא כבר מתוך ייאוש!

תשובתי: מה עוד אני יכול לעשות? אני מזמין ומסביר. תספגו את כל מה שיוצא מהערוץ הזה ותראו איך שתתחילו לראות את המתרחש. וכתוצאה מההבנה הזאת, כלומר מתוך השינוי הפנימי, יתרחש שינוי חיצוני בעולם.

כזאת היא הדרך של התיקון, ובדרך כזאת אתם תרגישו כיצד אתם מממשים את התורה, לא אותה התורה שהתרגלת לחשוב שזאת היא, אלא התורה האמיתית.

אני מאחל לכל עָם ישראל להתקדם בדרך הטובה של האור ("דרך אחישנה"), ולא בדרך של ייסורים ומלחמות. אנחנו בכל מקרה נצטרך להתקדם קדימה ולעשות סדר בעולם, אין בזה שום ספק. אנחנו חייבים להיות המתאם שמקשר בין הכוח העליון ואומות העולם, על זה ידוע עוד מימי אברהם.

אין ברירה, אנחנו לא יכולים לברוח מהמשימה הזאת. אז נקווה שאנחנו נוכל לממש את הייעוד שלנו בדרך הטובה של האור. ויהי אור!

מתוך התוכנית "תפקיד של עם ישראל", מס' 2, 08.07.2014

ידיעות קודמות בנושא:
תצטרפו לדרך הטובה
הערוץ הכי מפורסם – ערוץ 66, "קבלה לעם"
ללמוד לאהוב

לינק מקוצר למאמר: https://laitman.co.il/5QBQh

השאירו תגובה.

כתובת דוא"ל לא תוצגחובה למלא שדות מסומנים *

*

Pin It on Pinterest