דף הבית / משבר עולמי / הפורום בדאבוס

הפורום בדאבוס

ידיעה: "מנהיגים מ-40 מדינות ייפגשו בפורום הכלכלי הבינלאומי בדאבוס (שוויץ), כדי לדון ברפורמת הקפיטליזם. האליטות הפוליטיות והכלכליות ינסו למצוא שיטה לשנות את הערכים של המערכת הקפיטליסטית, שנקראת "מיושנת וקורסת".

מתחילה תקופה של שינוי עמוק בערכים, דבר שדורש מאיתנו דרכי חשיבה חדשות. שקענו בחובות, אנחנו לא משקיעים בעתיד, מוטטנו את יחסי הציבור ונתקלנו בסכנה לעתידם של הדורות הבאים. ניסיון לפתור את הבעיות על פי המודלים המיושנים והקורסים רק יחמיר את המצב. דרושים מודלים חדשים.

1600 נציגים ממגזרים פוליטיים וכלכליים מכל רחבי העולם, 40 ראשי מדינות וממשלות, יתאספו בכפר הנופש השוויצרי בדאבוס, כדי להשתתף בפורום הבינלאומי הכלכלי ה-42. הפורום יתקיים בין התאריכים 25-29 בינואר.

נושא הדיון העיקרי בדאבוס יהיה כישלון הניסיונות של גוש האירו להתגבר על משבר החובות, וכן הסכנה שהמשבר הנוכחי טומן בחובו לכלכלה העולמית בכללותה".

התייחסותי: הם שוב יתאספו ושוב יתפזרו ללא תוצאות, או שהם בכל זאת יגיעו להכרה שהזמן פועל לרעתם. האם אינסטינקט ההגנה העצמית ידחף אותם להסתובב זה לקראת זה ולדון מה לעשות עם הבית שלנו? אל מול פני הסכנה אולי יתחילו לחלוף בראש גם מחשבות אנושיות? או שזה יהיה מפגן נוסף של יהירות?

ידיעות קודמות בנושא:
בעולם לא מאמינים לא לפוליטיקאים ולא לאנשי העסקים
דאבוס ותסמונת השחיקה הכלכלית הגלובלית
הפורום הכלכלי העולמי

לינק מקוצר למאמר: https://laitman.co.il/j060f

השאירו תגובה.

כתובת דוא"ל לא תוצגחובה למלא שדות מסומנים *

*

Pin It on Pinterest