אורגניזם אחד

דעתו של ישראל (סאשה) דימידוב, שחקן תיאטרון וקולנוע, תלמיד ותיק שלי: "לפני מיליארדי שנים חיו על פני כדור הארץ שלנו אורגניזמים חד תאיים שונים. וכאשר הסביבה החלה להשתנות, הם התחילו להתחבר לגופים מורכבים יותר על מנת לשרוד. לאחרונה, מדענים אמריקאים הגיעו למסקנה שסכנת רעב אילצה את החד-תאיים להתקבץ יחד.

ואז הופיעו צורות חיים שכללו בתוכן תאים רבים, כלומר, נוצרו אורגניזמים רב תאיים, שנמצאו באיזון עם הסביבה. האורגניזמים החד-תאיים כביכול "הבינו" שעדיף להם להתקיים יחד, עדיף להתחבר לגוף אחד, שיאפשר להם לשרוד וליצור מערכת יחסים הרמונית יותר עם הטבע.

וכך בהדרגה, שלב אחר שלב, יחד עם שינוי הסביבה, השתנו והתפתחו החיים על פני האדמה, ונוצרו צורות חיים מפותחות יותר ויותר. ולבסוף, הופיע האדם.

ועכשיו אנחנו עוברים את השלב שבו בני האדם צריכים ליצור גוף אחד מפותח עוד יותר, כדי להגיע שוב לאיזון עם הסביבה, שהשתנתה בטבעה. היא נעשתה שונה לחלוטין מבחינה איכותית.

ולכן עכשיו, בני האדם, בדומה לאורגניזמים החד-תאיים לפני מיליארד וחצי שנים, צריכים ליצור מבנה שונה, מפותח יותר, להתחבר זה לזה וליצור יצור אחד שלם יותר.

זה יאפשר לאדם לשרוד בעולם המשתנה, שבימינו מתגלה לא אחת כעוין.

אך הוא עוין כלפינו רק כאשר אנחנו מפורדים זה מזה, כאשר כל אחד חי בנפרד. אך אם נתאחד, לא רק שנוכל לשרוד, אלא נוכל לגלות דרגת קיום שונה, לצאת לסביבה שונה, שלאחר לידתו של האורגניזם החדש והמושלם יותר, תהיה מועילה לו.

אנחנו יצורים נבונים ומפותחים ביותר. אך ביחס למה שאנחנו עומדים לגלות, אנחנו כמו אותם החד-תאיים הקדמונים. כל עוד אנחנו מפורדים.

קיימים יצורים פשוטים שקולטים שני מימדים בלבד: אורך ורוחב, ואילו המימד השלישי – העומק – לא קיים עבורם. ואנחנו, כדי לגלות את העולם החדש, צריכים לרכוש את ה"עומק", כלומר, לרכוש תכונה חדשה שעדיין אינה מוכּרת לנו, שנרכשת רק על ידי חיבור עם האחרים".

ידיעות קודמות בנושא:
לעלות לממד העליון
נדאג שהאדם הזה יחיה!

אני לא בורג במכונה, אלא תא בגוף חי

לינק מקוצר למאמר: https://laitman.co.il/ExAQE

השאירו תגובה.

כתובת דוא"ל לא תוצגחובה למלא שדות מסומנים *

*

Pin It on Pinterest