שמחת הלידה

אני מאוד אופטימי. אני חושב שאנחנו מתקדמים קדימה בצורה נפלאה. אני לוחץ עוד ועוד, אבל ודאי שאני שמח בכל רגע, שהכול מתגלה מהר כל כך.

אנחנו צריכים לשמור על ההתפעלות והשמחה, ולא להשאיר מקום לעצב. אפילו חוסר שביעות רצון יכול להופיע רק מתוך שמחה והשתוקקות למשהו גדול יותר. במילים אחרות, אנחנו צריכים לשמוח מהרצון שבוער בנו, ואפילו אם אין לנו רצון, לשמוח מכך שאנחנו מרגישים ומבינים את זה. אם האדם מחובר לרוחניות אפילו במקצת, הוא כבר "על הסוס". אפשר לערוך ביקורת ולהיות בעצב רק לרגע קט, כדי לחזור מייד לשמחה ולנחישות.

לפי כל החישובים (על אף שאי אפשר לערוך אותם), אנחנו נמצאים על סף הגאולה. אפילו בעל הסולם כתב על כך, ועל אחת כמה וכמה שזה נכון היום, כעבור זמן רב כל כך, לאחר שהושקעו כל כך הרבה מאמצים.

אני בטוח שאנחנו עוברים עכשיו תקופה נהדרת של הכנה לפני הפריצה, שיכולה להתרחש בכל רגע. זה כבר לא כל כך תלוי באותם האירועים שאנחנו מתכננים בעתיד.

אנחנו מחזיקים בקשר נהדר וחזק. הכנס מתח חוטים חדשים של הקשר הזה בין כל הקבוצות, ולמרות המרחקים הפיזיים, החום כבר מתפזר בינינו. קיימת כבר נקודת הלחמה שמקשרת בינינו. קודם לכן לא היה דבר כזה. זאת כבר התחלת הכלי הרוחני, שזה מה שיחזיק ויציל אותנו.

אנחנו נתגבר על ההפרעות, נוסיף בכך מאמצים חדשים לנקודה הזאת, וניוולד.

מתוך שיחה, 17.12.2011

ידיעות קודמות בנושא:
האגו תמיד איתך
בתוך מערכת אחת
האיזון הדרוש

לינק מקוצר למאמר: https://laitman.co.il/Auep2

השאירו תגובה.

כתובת דוא"ל לא תוצגחובה למלא שדות מסומנים *

*

Pin It on Pinterest