מכללת "קבלה לעם"

קמפוס קבלה
שאלה:
בהרצאות ובשיעורים, אתה לא פעם מציין את חשיבות הקבוצה והסביבה להתפתחות הרוחנית הנכונה והאמיתית. בשיעורים הפתוחים לכלל האוכלוסייה לא ניכרת התגבשות שכזאת והקורסים השונים הם מעורבים. מה יכול לעשות אדם שרוצה ללמוד בצורה עמוקה ונכונה?

תשובה: הטוב ביותר זה להצטרף למסלול הלימודים במכללת "קבלה לעם" אדם שיתקדם בהצלחה במסלול זה וירצה להתפתח יותר, יקבל מן המדריכים הכוונה לאפשרויות נוספות. אם מדובר בגבר שירצה ללמוד בקבוצת גברים, הוא יופנה למסגרת מתאימה שקיימת בבני ברוך. אישה – תקבל הכוונה מיוחדת לנשים. בהצלחה לכולם!

שנת  הלימודים של מכללת "קבלה לעם" תיפתח ב-4.10.10 בסניפים הבאים: כפר הנשיא, חיפה, חדרה, נתניה, פתח תקווה, תל אביב (מכללת "מהות"), תל אביב (בבלי) מודיעין, אשדוד, אשקלון, רחובות, ירושלים, באר-שבע, אילת.

לפרטים נוספים: 1-700-509-209 www.kab.co.il\campus

קמפוס קבלה
לינק מקוצר למאמר: https://laitman.co.il/3j0G6

One comment

  1. אין השפעה לעובדה שמסלול הלימודים בקמפוס הוא קבוצה מעורבת.צוות המורים המגוון,המקצועי והמיומן מאפשר לכל אחד הזדמנות להתפ' בצורה אישית.אין הגבלה.רק רצון התלמיד להתקדם לעומק – הוא הקובע.כל אחד מוזמן לבוא ולהתנסות.החוויה היא אישית פנימית ולא תתאפשר ללא תמיכת הקבוצה.       ההתקדמות היא בהחלט אישית וכל אחד מתברג למערכת לפי הרצון הפרטי שלו.אין כפיה.רק מי שרוצה,מוצא עצמו נשאב פנימה ותורם בהתאם לרצונו, כישוריו או יכולותיו.המערכת כל כך גמישה שמאפשרת לכל אחד להתברג בשעה וביום שנוח לו בלבד.   אפשרויות הצמיחה בלימוד הן ללא גבול ובכל עת נולד פרויקט חדש שבדיוק מתאים לכישורים שלך דווקא.כל אחד יכול למצוא עצמו לומד ומתפתח במסגרת הקמפוס או ביום או בערב.בקצב האישי הפרטי שלו.לא צריך לעבור מבחן פסיכומטרי.צריך לבוא רק עם רצון ועם ספר קבלה למתחיל.

    נסה ותרוויח בגדול.

       

השאירו תגובה.

כתובת דוא"ל לא תוצגחובה למלא שדות מסומנים *

*

Pin It on Pinterest