דף הבית / קבלה לעם / ספר הזוהר / חיים כפולים

חיים כפולים

laitman_2009-12-23_2415_70.jpg

אתה מנהל חיים כפולים רק אינך יודע זאת. אתה ישן, אתה נמצא במצב של חוסר הכרה למציאות האחרת, היכן שלא שולט כוח הקבלה, אלא כוח ההשפעה. אתה רוצה לגלות את אותה המציאות? יש לך הזדמנות להתעורר! חכמת הקבלה מגיעה ומגלה לך עוד צד אחד בחיים שלך, שלא ידעת עליו. החיים החדשים האלה מתחילים להתגלות לך בכזו עוצמה שכל החיים הקודמים הופכים כאילו לחלום, משהו לא מציאותי.

אתה תופס כעת שהמציאות הקודמת הייתה אפסית וזמנית. מדוע המציאות הזאת מתגלה כחזקה יותר מהמציאות הקודמת? משום שהיא נצחית, הרמונית ומושלמת.

כל שעליי לעשות הוא רק לגלות איך אני מתקשר עם המציאות שנסתרת כעת ממני. כיצד אני פתאום אקבל רצון חדש ואתעורר מהמציאות שלי, כאילו הייתי בחלום. כאילו ישנתי ופתאום התעוררתי, איזה רצון התגלה בתוכי והעיר אותי, כאילו שעון מעורר צילצל והקפיץ אותי למציאות חדשה, לחיים חדשים.

מי שרוצה להתעורר, נותנים לו אמצעי להתעורר. למה אנחנו לא מתעוררים כך סתם, בעצמנו? כי אנחנו צריכים בעצמנו להבין, לבנות, לברוא את המציאות הזאת ולהכיר אותה עד הפרט הקטן ביותר. אז כשאתה רוכש כזאת מציאות היא כולה נכללת בתוכך! אתה כאילו מחבק את כולה בתוכך והופך להיות שווה ודומה לבורא, לאותו הכוח ששולט במציאות הזאת!

מתוך שיעור על מבוא לספר הזוהר, 12.01.2010

לינק מקוצר למאמר: https://laitman.co.il/l3ArM

השאירו תגובה.

כתובת דוא"ל לא תוצגחובה למלא שדות מסומנים *

*

Pin It on Pinterest