דף הבית / משבר עולמי / השיטות שלהם

השיטות שלהם

דעתו של איגור גונדרוב, ד"ר לרפואה, מנהל מעבדה במכון למחקר מדעי באקדמיה הרפואית של מוסקבה, בעל טור באתר KM.RU:

"חידה: "יו"ר קרן המטבע הבינלאומית לשעבר, דומיניק שטראוס-קאהן, שוחרר ממעצר בן ארבעה חודשים באשמה שניסה לאנוס חדרנית בבית מלון. השופט זיכה אותו מכל האישומים, אך זה לא השיב לו את משרתו היוקרתית, שעליה ויתר "מרצונו החופשי".

הפארסה הזאת היא תעלומה עבור כולם. הרי יו"ר קרן המטבע הבינלאומית הוא אדם בעל השפעה עצומה על כל הפלנטה, אחד מבודדים שכמעט כולם מושפעים ממנו.

פיתרון: העניין הוא, שחודש לפני המעצר, בישיבה של אחד ממוסדות קרן המטבע, שטראוס-קאהן הכריז: "אנו זקוקים לגלובליזציה צודקת יותר, גלובליזציה אנושית, שבה ההכנסות יחולקו על פי צדק. הרווחים מהצמיחה הכלכלית צריכים להתפשט לרוחב, ולא להישאר בידיהם של קומץ אנשים מיוחסים".

שטראוס-קאהן היה הראשון מקרב האליטה הבורגנית שעורר את המרד על הספינה הליברלית. אך הוא טעה כשחשב שהוא חי במערכת דמוקרטית. הדיקטטורה של ההון היא אכזרית וחסרת רחמים. בוצעה בו הוצאה-להורג ריטואלית, למען יראו וייראו. ולאחר מכן הוא שוחרר, כי הרי מורד שבור ורצוץ משמש דוגמא לכולם, במיוחד כשהכול כל כך לא רגיל".

התייחסותי: בזמן האחרון, במקביל להתגלות המשבר החיצוני, מתעוררת באנשים גם ההרגשה של משבר פנימי. מתחילה להתגלות בהם הנקודה שבלב, ניצוץ (רשימו) מהנשמה, שהוא הערובה לשינוי שלנו!

ידיעות קודמות בנושא:
הפרויקט המערבי אינו מבוסס על צדק, אלא על אינטרסים
יש מוצא אחד: חיבור
איחוד של אגואיסטים – רע לכל העולם

לינק מקוצר למאמר: https://laitman.co.il/UlxR8

השאירו תגובה.

כתובת דוא"ל לא תוצגחובה למלא שדות מסומנים *

*

Pin It on Pinterest