דף הבית / נשים / הטרגדיה הנשית!

הטרגדיה הנשית!

photo_rav_gh70_123.jpg

שאלה: האם חשבת פעם מדוע הנשים כל הזמן שואלות אותך אותן השאלות? התשובה לכך היא, שאתה אף פעם לא נותן להן תשובה ישירה. אתה לא מסביר את הפרטים הקטנים של התקדמות רוחנית אישית אצל הנשים.
אם שואלים אותך על כך, אתה מתחיל להרחיב על החלק הגברי, על הקבוצה, על תפקיד הנשים בכלי העולמי, כי אתה מעדיף שלא לדבר על התקדמותה הרוחנית האישית של האישה. באחד משיעורי הקבלה היומיים האחרונים נתת הסבר מסובך, שהסתיים באזהרה, ש"אם האישה מתקדמת ברוחניות לבדה, אז היא הופכת למשהו הדומה למלאך או לשטן". יש לי הרגשה, שאתה מסתיר משהו.

תשובה: אין לי יותר מה לומר. נשים לא מעוניינות לשמוע את תשובותיי, כי הן לא מרגישות שהן שוות לגבר. הן לא יכולות לשבת לידו וללמוד בלילות, להתחבק עם חברים, לשתות ולשיר ביחד – הרי הן נשים, ואין ביכולתי לשנות זאת.

אני נותן את השיטה לתיקון אינדיבידואלי, אבל הנשים אינן מעוניינות בשיטה, אלא רוצות להיות "כמו גברים". ובכך מסתכמת הטרגדיה שלהן.

audio.gif שיחה על ההתקדמות הרוחנית של האישה: חלק א', חלק ב', חלק ג', חלק ד'

ידיעות קודמות בנושא:
ביחס לבורא כולנו נשים
למה נשים צריכות לשאוף?
אישה, גברים ותיקון הנשמה

ידיעות נוספות במדור: נשים

לינק מקוצר למאמר: https://laitman.co.il/gkfKn

4 comments

  1. "אם שואלים אותך על כך, אתה מתחיל להרחיב על החלק הגברי, על הקבוצה, על תפקיד הנשים בכלי העולמי, כי אתה מעדיף שלא לדבר על התקדמותה הרוחנית האישית של האישה"

    ?

    מה יש לומר חוץ מאותם דברים? כל השאר הוא אותו הדבר בעבור נשים וגברים. ומה שעוד לא התגלה, יתגלה בעתו.

  2. ברשותך הרב הנפלא

    נשים אינן צריכות כלל -לא קבוצה ולא שום דבר הבולט לעין להתקדמות רוחנית, אשה הינה עצמאית ביכולת ההתפתחות שלה-לכל השואלות-חיים טובים וכיוון אגו למטרה תכליתית יותר

  3. אין ספק שהגבולות בין נשים לגברים כבר ממש היתשטשו כבר מיזמן.

  4. יהיה בסדר נשים יקרות .אנחנו פלוס ומינוס. ובסוף נהיה באין סוף ביחד.

השאירו תגובה.

כתובת דוא"ל לא תוצגחובה למלא שדות מסומנים *

*

Pin It on Pinterest