דף הבית / משבר עולמי / איך להחיות את הכלכלה?

איך להחיות את הכלכלה?

photo_rav_gh70_171.jpg

שאלה: גורדון בראון אומר דברים דומים מאוד לדברים שאתה אומר. הוא טוען למשל שהמאה ה-21 היא מאה חדשה, גלובלית, ושאנחנו נמצאים ברמה חדשה. מה הקבלה יכולה להוסיף?

תשובה: העולם חוזר לקדמותו, ואנחנו מוסיפים לכל צורתו הקודמת גם את הלימוד על המערכת הגלובלית, ומה היא דורשת מאיתנו. כולם בכל העולם מתחילים ללמוד. מי שלא רוצה, כמו ונצואלה והדומות לה – לא צריך. הם ירגישו את זה טוב מאוד. תאר לעצמך, איך המדינות שיתחילו ללמוד את המערכת הגלובאלית יתייחסו זו לזו, לעומת היחס שלהן לאחרות שלא יתחילו ללמוד… אני לא מקנא באלו שלא רוצים ללמוד.

אין לך מה להוסיף ולתת לעולם, חוץ מאשר את לימוד המערכת החדשה, של המאה ה- 21. לא צריכים לעשות יותר מזה. צריכים לשבת וללמוד קצת על החיים החדשים, על העולם החדש!

לכן צריכים להחזיר את האנשים למקומות העבודה, כי מקומות העבודה האלה יתחילו פתאום לעבוד. כל הבנקים, כל הקרנות, החברות, התעשייה, הכול יתחיל לעבוד. לכן לא צריך לפזר או לסגור שום דבר, צריך רק להוסיף את החינוך הנכון בכל מקום ומקום. לשמור על כל מקומות העבודה, לעזור אחד לשני להחזיק מעמד, עד שנתחיל ללמוד, ולא יותר מזה.

מאותו רגע שנתחיל בכך אתה תראה, אני מבטיח, השינויים יהיו מאוד מהירים, תוך ימים ספורים. למה יהיו שינויים? כי אתה מוסיף לאנושות את מה שחסר לה!

פוסטים קודמים בנושא:
משבר עולמי: סיבות ודרכי התמודדות
שב על ספסל הלימודים!
לסגור את החברה או להושיב את כולם על ספסל הלימודים?

ידיעות נוספות במדור "משבר עולמי"

לינק מקוצר למאמר: https://laitman.co.il/rAAV9

השאירו תגובה.

כתובת דוא"ל לא תוצגחובה למלא שדות מסומנים *

*

Pin It on Pinterest