דף הבית / כללי / HAPPY END

HAPPY END

thumbs_18_100_wp.gifשאלתה של ורד: הרי תמיד בסרטים הטוב מנצח, אז האם כל המלחמות נגד הרע – זה ה"רצון לקבל"?

תשובה: כן, כל מה שקיים בעולם שלנו, אפילו מה שנראה לנו הטוב ביותר – הכול אגואיסטי!

לינק מקוצר למאמר: https://laitman.co.il/VUj7N

2 comments

 1. אם ככה יש פה פרדוקס קטן או שאני טועה ?
  אני חושב שחוכמת הקבלה היא סוג של אוצר שלא כל אחד מצליח לקבל בחייו .
  אך מה שכן אם הוא מצליח לקבל ומנסה להשפיע על אחרים למרות שלאחרים דעות שונות משלו האם זה לא סוג של אגואיזם ? היות והוא דוחה על הסף דעתם של אחרים מדוע העולם נברא ומה אנחנו עושים כאן ?

 2. רינת, הקבוצה הוירטואלית

  שלום איציק,

  לגבי שאלותיך : "אך מה שכן אם הוא מצליח לקבל ומנסה להשפיע על אחרים למרות שלאחרים דעות שונות משלו האם זה לא סוג של אגואיזם ? היות והוא דוחה על הסף דעתם של אחרים מדוע העולם נברא ומה אנחנו עושים כאן ?"

  הרשה נא לי להאיר את עיניך:

  אין שום כפייה ברוחניות. גם כשאני פונה לאנשים במסגרת פעולות ההפצה שאני עושה, אני כלל לא מנסה לשכנע אותם. אסור לנו לעשות דבר שכזה, כי אז אנו פוגעים בבשלות ובהתפתחות של אותו אדם.

  הבורא הוא זה שמחליט אם להבשיל את האדם בגלגול הזה או לא, וזאת בהתאם לפעילות מערכת הנשמות , אשר רק בסוף התיקון הכללי כולנו נוכל לדעת איך היא בדיוק פועלת.

  מטרת הבריאה הגלובלית, היא שהנברא יגיע לדבקות עם הבורא עוד בגלגול הזה, אך רק אם הבורא בחר להבשיל אותו. ומכיוון שרבים הם האנשים שמאבדים עניין בעולם הזה, כי הבורא אכן מבשיל אותם , מן הראוי שלכל אחד ואחד מהם, ללא הבדל: דת,מין, גזע, נטייה ומה שלא יהיה – תהיה את האפשרות להגיע אל הטכניקה הזו, אל חוכמת הקבלה.

  אז העולם נברא, כדי שמתוך המצב הזה, נוכל להגיע בכוחות עצמנו על הבורא, ולא שנהיה כמו עובר בתוך הרחם ונקבל תענוגים מן הבורא ללא שום אפשרות להחזיר נחת רוח.

  ובכדי שיהיה לך יותר מושג לגבי זה, אני מצרפת לך קישור אל ארכיון שעורי הקבוצה הוירטואלית, שם תוכל ללמוד ואתה אף מוזמן להצטרף.

  ארכיון הקבוצה הוירטואלית

  http://www.kab.co.il/heb/content/view/frame/50033

  להרשמה לקבוצה הוירטואלית

  http://forum.kab.co.il/index.php

  ע ר ב ו ת

השאירו תגובה.

כתובת דוא"ל לא תוצגחובה למלא שדות מסומנים *

*

Pin It on Pinterest