דף הבית / קבלה לעם / התפתחות רוחנית / קבוצה / הפצה / 500 מיליארד דולר לפרסום של הבורא

500 מיליארד דולר לפרסום של הבורא

שאלה: איפה אנחנו ניקח 500 מיליארד דולר לפרסום של שיטת החיבור?

תשובתי: אנחנו נצטרך לדון באופן רציני על השאלה הזאת ולברר כיצד לעשות זאת. אבל ברור, שאין לנו ברירה, וכל אחד שנמצא בקבוצה שלנו או בעולם בכלל, ורוצה להשיג את הבורא, חייב לעסוק בפרסום שלו.

דווקא זה מה שאנחנו עושים, אנחנו רוצים לפרסם את הבורא. אם לשם כך נדרשים 500 מיליארד דולר, אז נצטרך למצוא אותם. אנחנו חייבים לפרסם את הבורא: את התוכנית שלו, את המגמה שלו, את המטרה שלו.

חוץ מזה, בשום מקום לא כתוב שאנחנו צריכים לשכנע בני אדם. לא צריכים לשכנע אף אחד וזה גם בלתי אפשרי. אנחנו רק צריכים לפתוח עבורם את המאור המחזיר למוטב, והוא יחזיר אותם למוטב!

ואילו אתם חושבים, איך להיות יותר חכמים ומפולפלים כדי לשכנע אותם תוך כדי ויכוח. אין בזה שום צורך בכלל! צריך רק לפתוח את האינפוזיה הזאת עם האור כדי שהיא תתחיל לטפטף לתוכם על ידי סדנה או איזה שהן פעולות נוספות. אתם תראו איך שהם יתחילו לחכות לזה.

שאלה: האם אני מפרש נכון, שהמאור המחזיר למוטב, זו הרגשת חום, אהבה, ביטחון בתוך הקשר בינינו?

תשובתי: זהו אור עליון, יש בו הכול. אנחנו לא יודעים איך הוא פועל. אנחנו רק יודעים שהוא מחזיר למוטב. זהו כוח עליון שמשפיע על האדם בצורה שאינה מובנת לו ומשנה אותו.

אנחנו שמים לב, שגם אנחנו לפעמים משתנים. מגיעה איזו תקופה מבולבלת שבה אני לא מבין בצורה טובה ומרגיש שאני נמצא בערפול, באיזה שהם מצבים מטושטשים, ואחר כך פתאום זה מתחיל להתבהר לי ומתגלה הבנה, הרגשה חדשה.

אני מעבד אותו, חי אותו במשך זמן מה, ואחר כך שוב מתבלבל ונמצא בערפול, כדי לעלות שוב למצב עוד יותר גבוה, כדי להבין ולהרגיש עוד יותר ולקשור עוד יותר את הדברים, לראות איך הכול פועל. כך מתגלה ההשפעה של המאור המחזיר למוטב.

שאלה: אבל אנחנו מדברים על מדע…

תשובתי: זו לא תיאוריה מופשטת, אלא זה מדע אמיתי של החיים, חכמת חיים, שמסבירה איך צריך לחיות ועל ידי זה לעלות כל פעם יותר ויותר למעלה.

שאלה: כאשר אני עובד כמדריך ופותח לאנשים את הברז עם האור, האם יש לי איזה מדד שלפיו אני יכול להעריך את ההצלחה שלי?

תשובתי: המדד של ההצלחה הוא בזה, שאתה מתחיל להבין ולהרגיש יותר. אתה מבין שדרוש לך קשר חזק יותר עם האחרים. אתה יותר ויותר רואה בכל העולם ובקהל הרחב את המימוש של מטרת הבריאה.

מתוך שיעור על המאמר "הערבות" של בעל הסולם, 28.05.2014

ידיעות קודמות בנושא:
כל האמצעים לפרסום של הערבות ההדדית!
הבאתי לכם חלק מהנס
כוח האור הוא נשק על

לינק מקוצר למאמר: https://laitman.co.il/VEgYj

השאירו תגובה.

כתובת דוא"ל לא תוצגחובה למלא שדות מסומנים *

*

Pin It on Pinterest