דף הבית / משבר עולמי / סערה ברשת

סערה ברשת

ידיעה: המהפכות נרקמות ברשתות החברתיות ובמיקרו-בלוגים. האירועים האחרונים באנגליה רק מוכיחים זאת. תושבי טוטנהאם התאספו בפייסבוק וסיכמו לתקוף העיר בשבת. אם בדף הפייסבוק לא הייתה קריאה לפעולה, ספק אם אפשר היה לחשוף את התופעה המהפכנית של אמצעי התקשורת החברתיים.

אך הסכנה הגדולה ביותר היא לא הרשתות החברתיות הגלויות. המשתתפים במהומות הרחוב ניהלו התכתבויות מסוכנות ופעילות דרך BlackBerry Messenger (BBM).

היום, קבוצת האקרים איימה לתקוף את הרשת החברתית ההמונית פייסבוק, מפני שהפייסבוק מוכר מידע לגופים ממשלתיים ומספק פרטים אישיים לכוחות הביטחון, שמרגלים אחרי בני האדם בכל רחבי העולם. ההאקרים קוראים לכל האוהדים להתאחד ולהתכונן למהפכה ההיסטורית, שלפי דעתם תתקיים ב-5 בנובמבר.

תגובתי: כל המהפכות, אלה שקורות עכשיו ואלה שהיו במאות הקודמות, תשקענה לתוך ההיסטוריה. כולן התרחשו תחת לחצו של כוח מחייב אכזרי. אך בזמן האחרון נכנסנו תחת השפעתו של כוח חדש, הכוח האינטגרלי של הטבע, שדוחף אותנו לאיחוד, או על ידי ייסורים או על ידי הכרת הנחיצות בכך, וזאת כל הבחירה שלנו.

לכן אף מהפכה לא תניב שום תוצאה חיובית. ראש ממשלת בריטניה הקודם גורדון בראון כבר כתב, שכל מה שקורה, קורה רק כדי לאלץ אותנו להתאחד, להשתוות לעולם הגלובלי של הטבע. אבל גם הוא לא יכול היה לעשות דבר בנידון, מפני שניתן להשיג את האיחוד רק על ידי הזמנת הכוח הזה עלינו. וחכמת הקבלה מתארת כיצד לעשות את זה, כי היא מדע שמלמד כיצד לתקן את האגו שלנו וכיצד להתאחד מעליו.
ידיעות קודמות בנושא:
פייסבוק: הוראות לקידום ברשת
קשר חד צדדי עם העולם
הרשת שתפסה אחד מכל 12 אנשים

לינק מקוצר למאמר: https://laitman.co.il/IyjkH

השאירו תגובה.

כתובת דוא"ל לא תוצגחובה למלא שדות מסומנים *

*

Pin It on Pinterest