דף הבית / משבר עולמי / מרוץ האנטישמיות

מרוץ האנטישמיות

ידיעה של כלי התקשורת: מארגני יום הזיכרון לשואה באירלנד אסרו על השימוש בביטוי "מדינה יהודית" ו"מדינת ישראל". זמן קצר לפני כן, שלטונות בלפסט הסירו את לוח הזיכרון מהבית שבו נולד חיים הרצוג, הנשיא לשעבר של מדינת ישראל.

האנטי ציונים המודרניים של היום לא קוראים לצאת למלחמה, מדברים על שלום, אבל דורשים ויתורים רק מישראל. הם אינם מתרעמים על כך שהמחבלים מחביאים את מאגרי הנשק שלהם בבתי חולים, בבתי ספר ובבתי מגורים, אבל מאשימים את ישראל בהגנה לא פרופורציונלית, ומשווים את גרמניה הנאצית לישראל.

היום מדינות אירופאיות החלו במרוץ להכרת המדינה הפלסטינית, מדינה שמעולם לא הייתה, והעם שלה תמיד שייך את עצמו לאומה הערבית.

הפרויקט הפלסטינאי תוכנן ופוּתח כהתנגדות לישראל ונועד לחסל את ישראל. זה לא הצליח להם בדרך הצבאית. היום לחזית יוצאת מלחמה משפטית. מנסים להוציא את ישראל משדה הזכויות ולהכריז עליה מצור כלכלי.

תגובתי: הכול נכון, אבל העניין הוא, שרק אנחנו יכולים לתקן את המצב הזה. ואילו כל אומות העולם חיפשו וימשיכו לחפש את השמדתנו, זהו חוק טבע, ואין מה לשנוא אותם על כך. צריך רק להבין, שבכוחנו לכוון את ההיסטוריה לדרך הטובה.

אני כתבתי על זה במאמר "מי אתה, עם ישראל?", שהתפרסם בעיתון  "New York Times".

ידיעות קודמות בנושא:
אנטישמיות: ההיסטוריה חוזרת
האנטישמיות היא תופעה טבעית
האחדות היא תרופת פלא לאנטישמיות

לינק מקוצר למאמר: https://laitman.co.il/UGgA1

השאירו תגובה.

כתובת דוא"ל לא תוצגחובה למלא שדות מסומנים *

*

Pin It on Pinterest