חץ ההתפתחות

הכנס הווירטואלי באמריקה, שיעור מס' 1

בזמן האחרון, הודות לפעילות החיצונית שלנו, אנחנו מרגישים שהשיעורים מקבלים צורה אחרת. חכמת הקבלה כבר אינה נראית לנו עיונית, תיאורטית, תלושה מהחיים, אינה מרחפת אי שם בחלל בין כוכבי או באיזה מימד לא ידוע.

לא, היא ניצבת לפנינו בצורה של מדע מעשי, יישומי, שניתן לעולם שלנו כדי שאנחנו נגלה כאן בינינו את הבורא.

דווקא לזה מיועד המשבר הנוכחי. והוא לא עומד להסתיים, כמה שלא ינסו לטשטש אותו, מצד אחד על ידי מתן תוקף חוקי לסמים, ומצד שני, על ידי הפצת מסרים על סיומו הקרוב. המשבר לא עובר. כמו שאומרים המקובלים, הוא יסתיים רק בזה שאנחנו, בטוב או ברע, נתקן את הטבע שלנו ונגיע לדרגת דבקות עם הבורא, כלומר נממש את מטרת הבריאה.

בתהליך הזה, אנחנו חלוצים, חיל החלוץ של כל האנושות. אז תתגאו בזה ותתנו את כל הכוחות לעבודה הזאת. כי נתנו לכם סיכוי שלא היה לאף אחד מהמקובלים של הדורות הקודמים. מיליוני שנות ההתפתחות, כל העולמות והעולם שלנו, כל מה שעבר, כל מה שרק קיים מכוון להווה. ואנחנו איתכם, נמצאים על החוד של ה"חץ" הזה של ההתפתחות, שאותו צריכים לכוון למטרת הבריאה.

כל אחד צריך להיות גאה בזה ומלא כוחות למימוש המשימה הגדולה שלנו. ובהתאם לזה, לכולם בקבוצה אנחנו צריכים להקנות חשיבות גדולה מאוד, כי הבורא כאילו בחר בכל אחד מהחברים בפינצטה מתוך מיליארדי בני אדם.

אז בואו נכבד זה את זה, נאהב זה את זה, ועל ידי האהבה הזאת בינינו אנחנו ניתן לבורא מקום לגילוי.

מתוך שיעור מס' 1 בכנס הווירטואלי באמריקה, 16.11.2013

ידיעות קודמות בנושא:
למנוע משבר עולמי
בחוד החנית
תיקון העולם בדור אחד

לינק מקוצר למאמר: https://laitman.co.il/GQUvZ

השאירו תגובה.

כתובת דוא"ל לא תוצגחובה למלא שדות מסומנים *

*

Pin It on Pinterest