חזרה לעתיד

שאלה: המדענים מניחים שהיקום שלנו נוצר בעקבות "המפץ הגדול", ועד היום אנחנו ממשיכים להרגיש את תוצאותיו. כיצד משתלבת כאן תפיסת העולם על ידי החוש החדש?

תשובתי: כמובן שאנחנו נראה בעזרתו את כל התופעות שהתרחשו לפנינו שעל ידן נבנתה המציאות הרוחנית, ונגלה את כל רבדיה. אבל העיקר בשבילנו הוא להגיע לשורשה, כי בצורה כזאת אנחנו גם משתוקקים לעתיד ובו בזמן חוזרים לעבר. מסתבר שהם היינו הך.

את המציאות העליונה ניתן לחקור בצורה רגשית, כפי שהיום אנחנו חוקרים את המציאות של העולם הזה. אנחנו רוכשים גישה מערכתית, כי אנחנו מבינים כיצד בעזרת החושים שלנו אפשר להיכנס להרגשת הזולת ולבנות אחד מול השני את המציאות של העולם הזה מול המציאות העליונה. לשם כך ניתנו לנו כל הכלים הנדרשים, התוכנה, האפשרות ללמוד ולהתקדם בתפיסת העולם החדשה, להבין את המציאות העליונה בצורה האמיתית.

לכן, כל המציאות נתפסת בתוכנו ואינה נמצאת בחוץ. כל תפיסתנו שייכת בכל זאת לאדם שצופה על מציאות.

שאלה: מהי המוטיבציה לצאת מתוך החושים שלנו היום?

תשובתי: הסיבה מאוד פשוטה. אנחנו חיים בתוך ההרגשה שלנו. ואם החושים שלנו יפסיקו לפעול מסיבה כלשהי, אז זה נקרא "מוות". כלומר, אנחנו מתים ומפסיקים להרגיש את המציאות.

אבל, אם במקום להתקרב למוות אתה תפתח את החוש שלך, אז אתה תגיע לתפיסה נצחית, מכיוון שהיא נמצאת מחוץ לך. בצורה כזאת אתה הופך לאדם נצחי, בלתי מוגבל, נמצא בחלל אין סופי שנקרא "גן עדן". התפיסה הזאת נמצאת מעל הרצון האגואיסטי שלך.

מתוך התוכנית "עולמות נפגשים", שיחה בנושא תודעת עם ישראל, 20.06.2014

ידיעות קודמות בנושא:
המדע של המימד העליון
תמונת המציאות שלא עוותה על ידי האגו
איך לפתח את החוש השישי

לינק מקוצר למאמר: https://laitman.co.il/KHFt0

השאירו תגובה.

כתובת דוא"ל לא תוצגחובה למלא שדות מסומנים *

*

Pin It on Pinterest