דף הבית / משבר עולמי / התהליך החל

התהליך החל

לפי האירועים האחרונים בעולם, אנחנו רואים כיצד ההמונים מתחילים להתעורר וכביכול באים בגלים. בדומה ללהקה גדולה של ציפורים שנעה בשמים ומבצעת את אותן התנועות באותו הקצב, כאילו הן מולחמות יחד במחשבה משותפת. כך גם ההמונים בעולם יתחילו לפעול בצורה יותר ויותר מתואמת, פתאום יתחיל להתעורר בהם הכוח המאחד.

האנשים עצמם אפילו לא יבינו מדוע זה קורה כך. פשוט ככל שיתקרב התיקון הכלל-עולמי תופיע אצלם היכולת להתחבר במידה גדולה יותר מקודם. בדיוק כמו הציפורים, הם יבצעו פעולות מסונכרנות, מבלי להבין את הסיבות לכך. הם פשוט יצייתו לפקודות הפנימיות של הטבע.

ואז אנחנו נראה ברחובות אלפי בני אדם, ואפילו מאות אלפים, שמתחברים והולכים יחד בכיוון מסוים. וזה יתרחש בפתאומיות, ללא כל סיבה נראית לעין, ללא הכנה מקדימה של חודשים רבים. הגלים שלהם ינועו ממקום למקום בנקודות רבות מאוד ברחבי העולם.

כבר היום אנחנו רואים כיצד זה מתרחש ומתפשט בצורה ויראלית ממדינה למדינה. מדובר על הסימנים החיצוניים של תופעה פנימית: ההמונים האלה קמים כדי לתקן את עצמם דרך החיבור ביניהם, הפעולות המשותפות ביניהם.

וכך, בהדרגה, מתארגן ומתבהר המאמץ המשותף הכללי. כמובן, בני האדם אינם מבינים את המהות והסיבות של המתרחש. את הרצון שהתעורר בהם הם משייכים לגורמים חיצוניים, אך זהו רק כיסוי לעיניים, כדי שהם לא יראו את מה שבאמת מתרחש במציאות. ובינתיים מבשיל בהם הרצון לקבל, בדרגות ההתפתחות שלו: דומם, צומח, חי ומדבר. והתהליך הזה מתבצע כבר לא באדם בודד, אלא במסה גדולה של בני אדם.

מתוך שיעור על מאמרו של הרב"ש, 01.03.2011

ידיעות קודמות בנושא:
העולם ממתין לגזר הדין שלך
מה דורשים האנשים בכיכר

לינק מקוצר למאמר: https://laitman.co.il/pnGxG

השאירו תגובה.

כתובת דוא"ל לא תוצגחובה למלא שדות מסומנים *

*

Pin It on Pinterest