המונה מתקתק

אין דבר יותר חשוב מההפצה. חוץ מזה אין לך יותר מה לעשות, שום דבר לא יעזור, לא הכוונות היפות שלנו, לא הריקודים עם החברים. אין שום פעולה אחרת, חוץ מההפצה, שתישאר לאחר מותך ותירשם על השם שלך. אז עכשיו תבחר מה אתה עושה.

החיים עוברים: כל יום, כל שנייה, כל רגע, המונה מתקתק. אם אתה לא מכוון את זה להפצת הידע על הבורא בעולם, גילוי הבורא לנבראים, שזה היסוד של חכמת הקבלה וזו מטרת הבריאה, אז אתה לא נמצא ברוחניות. יש איזה שהוא גוף חלבוני גשמי שנתנו לו הזדמנות לפתח ממנו את האישיות והוא לא מנצל את ההזדמנות.

ואל תחשוב, שאפילו הפעולות שאתה עושה למען ההפצה אלה הפעולות האישיות שלך. כל זה הולך על חשבון הסביבה, התנאים החיצוניים שמושכים ומחייבים אותך. אחרי כל העבודה הגדולה שאתה משקיע, כמה אחוזים נשארים שם כדי להיות רשומים על חשבונך?

אבל אין הזדמנות אחרת דומה לגילוי מעשיו של הבורא לנבראים, חוץ מעבודת ההפצה. ולא חשוב שזה יכול להיות בצורה נסתרת, כחינוך אינטגרלי, חיבור בין בני אדם וכולי, כל זה פועל בכיוון הנכון ובצורה הנכונה שאיתה אפשר לפנות ולהגיע לקהל. לכן אני ממליץ לעשות זאת.

אחרת בשביל מה הייתי צריך לקשור כל מיני אירועים בעולם הזה עם התופעות של העולם העליון ולהסביר את זה כמו לילדים קטנים ברמה הזאת. גם ככה ברור שכל הבעיות האלה הן של האגו האנושי. מה זה משנה איך פועל האדם הקטן הזה? אלא דווקא ההתאמה לאדם הקטן הזה מלמעלה, זה גילוי האלוקות.

מתוך שיעור על ספר הזוהר, 20.03.2014

ידיעות קודמות בנושא:
ובכן, יוצאים להפצה!
אחריות עבור הכנת העולם לתיקון
ההפצה מחייה את האדם

לינק מקוצר למאמר: https://laitman.co.il/l9mN8

השאירו תגובה.

כתובת דוא"ל לא תוצגחובה למלא שדות מסומנים *

*

Pin It on Pinterest