ההצלחה מובטחת

שאלה: בזמן של פעולות צבאיות תמיד נקבעת המשימה היומית. מה היא התוכנית שלנו, נכון להיום, מה אנחנו רוצים להשיג?

תשובתי: המשימה להיום: להפיץ בכל מדינת ישראל את הידיעה על הסיבה האמיתית למצב האנוש שלנו. לכולם צריך להיות כיוון אחד: לחיבור, להיות כאיש אחד בלב אחד.

אפשר להגיע לזה על ידי המאור המחזיר למוטב, ולכן ההפצה של הידע צריכה לבוא מאיתנו, כדי דרכנו לקשור את כולם לבורא.

זאת לא צריכה להיות התקפה קצרה, אלא משימה, עבודה בלתי פוסקת, פתוחה לכולם, ללא שום הסתרה וללא סודות, ללא התחמקות וקישוטים. העיקר, שההסבר יהיה כמה שיותר ברור ומובן לעָם, להרגשת העָם, שזה הפתרון האמיתי היחיד שנובע מחכמת הקבלה.

שאלה: איך עָם ישראל ירגיש את עצמו לאחר שירצה להיות כאיש אחד בלב אחד?

תשובתי: העָם ירגיש את עצמו במצב אחר לגמרי וסוף סוף יבין מי הוא, לאיזה תפקיד הוא מיועד ומה הוא צריך לעשות כלפי כל אומות העולם. יהיה לו ברור, שישראל זה המעבר, המתאם בין כל העולם לבין הבורא. ומכאן נובע אילו יחסים צריכים להיות בתוך עָם ישראל כדי להיות כזו חוליית מעבר כלפי האחרים ואיך לפעול בהם לאחר שאנחנו נתחבר בפנים.

צריך שכל אחד יידע שההצלחה שלנו אפשרית רק בצורה יחידה. רק היא מבטיחה לנו הצלחה במשימה הזאת, במלחמה הזאת. אם אנחנו נתחבר ונתאחד, אז ננצח, ורק בדרך כזאת נוכל להינצל מהאיום וממכות.

אין פתרון אחר. וברגע שאנחנו באמת נתחיל לעבוד עליו נכון, אנחנו מיד נראה עד כמה שכל העולם, כולל האויבים הקרובים שלנו, ישתנה. בואו ננסה ונראה, אנחנו לא מפסידים מזה שום דבר! התורה מבטיחה לנו – או שתהיו כאיש אחד בלב אחד או שכאן יהיה מקום קבורתכם, כמו בהר סיני.

התנאים האלה קיימים עד עכשיו, כי הם הרי נצחיים כלפינו ומלווים אותנו במשך כל ההיסטוריה שלנו. אבל עכשיו באמת מגיע הזמן לפעולות ולהפעלה רחבה בקנה מידה של כל המדינה.

מתוך שיעור על מאמר מספר "שמעתי", 17.07.2014

ידיעות קודמות בנושא:
המלחמה היא עם מחבלים או עם ההסתרה?
תחפשו פתרון במישור חדש
עדיין לא מאוחר לפנות לדרך הטובה

לינק מקוצר למאמר: https://laitman.co.il/iI9Tu

השאירו תגובה.

כתובת דוא"ל לא תוצגחובה למלא שדות מסומנים *

*

Pin It on Pinterest