דף הבית / קבלה לעם / התפתחות רוחנית / האור העליון יחבר בינינו

האור העליון יחבר בינינו

לב

כשאנחנו מתאספים, עלינו לחשוב כל הזמן שאנחנו רוצים שהאור העליון יחבר בינינו. אינני רוצה להתחבר עם האחרים, אני רוצה שהאור העליון יחבר אותנו!

כל חיבור שאינו נעשה על ידי האור העליון, הוא חיבור שיקרי, הוא יביא לשנאה גדולה. זה חייב להיות מובן לכל האנשים שנמצאים באסיפה, אחרת זה יכול להיראות שאנחנו מדברים על ידידות ואהבה, כמו הרבה ארגונים אחרים בעולם. איננו מדברים על אהבה כפי שזה נתפס ומובן על ידי השׂכל הגשמי של העולם שלנו, אלא על אהבה שמגיעה כתוצאה מפעולתו של האור העליון! כתוצאה מהפעולה שלו תיוולד האהבה, אך כעת אינני יודע עדיין מה היא בדיוק! אני פשוט מכנה אותה באותה המילה אך למעשה זו בכלל לא אותה האהבה שאני מתאר לעצמי כעת.

אני רוצה להרגיש שבינינו נמצא האור, הכוח שמחבר אותנו לאחד השלם. אני ואתה, זו רק הסיבה כדי שהכוח הזה יתגלה. אחרת, בשביל מה לי להימצא לידך? אני זקוק לך רק בשביל שאוכל לגלות את הבורא.

כאשר יגיע האור וייצור את החיבור בינינו, אני ארגיש מה זה אומר לאהוב אותך באמת. לא קודם לכן! אם לפני כן נדמה לי שאני אוהב אותך, זה פשוט שקר!

מתוך שיעור על עיתון "האומה" של בעל הסולם, 17.03.2010

לינק מקוצר למאמר: https://laitman.co.il/SzZrZ

2 comments

  1. סמדר-לזר יסעור

     מי ייתן ובשנה הזאת בפסח נספר לכולם את נוסח יציאת מצרים בדרך אחת  לפי חכמת הקבלה   יציאה משעבוד לחירות מגלות לגאולה שלמה באמצעות ספר ההדרכה של הזוהר הקדוש שיאיר עלינו את אורו על מנת שייכוון את כולנו לרצון אחד  להתכלל כל בית אב על פי חוקות ישראל  .

  2. נכון . לגמרי נכון !!! עד שלא הסכמת להתחבר לאור לא באמת ידעת מה זה אהבה. זכיתי, זכיתי בגלגול הזה להיות בקדושה הזו לדעת את האור.

השאירו תגובה.

כתובת דוא"ל לא תוצגחובה למלא שדות מסומנים *

*

Pin It on Pinterest