דף הבית / אקטואליה / גזענות בארה"ב

גזענות בארה"ב

דעה: אדם אפרו-אמריקאי קיצוני הכריז: "אני פשוט רוצה להרוג אנשים לבנים". אף ארגון להגנת זכויות השחורים בארה"ב לא הביע תנחומים למשפחות השוטרים ההרוגים באירוע הירי בטקסס. במשך שמונה שנים של שלטון אובמה והדמוקרטים, הם הפכו את המושג "גזענות שחורה" לשגוי ועל כן אסור לשימוש. אפילו פוליטיקאים ואישי ציבור שמרניים ביותר מפחדים להזכיר מושג זה מפני שאז באופן אוטומטי מיוחסת להם תווית של גזען.

כתוצאה מכך הגזענות השחורה קיבלה קרקע פורייה לפריחתה. ככל שאובמה מחזיק בשלטון יותר, כך גדלה הכמות של אפרו אמריקאים המכנים את עצמם גזענים. השימוש בתקינות הפוליטית שהובאה עד לחוסר שפיות וההגנה על האוכלוסייה השחורה, הביאו לתוצאה קיצונית הפוכה. אפרו-אמריקאים הרגישו שהם מעל החוק והחלו לזרוע הרס בכל רחבי המדינה ולא נפתחים נגדם תיקים פליליים.

אחד התומכים של הגזענים השחורים כתב "שנאה כלפי לבנים זה כמו לשתות, לאכול, ללכת לשירותים, היא מוקנית ברמה הפיזיולוגית". מקור המימון של קיצונים שחורים הוא כסף ממענקים של המדינה ושל תאגידים גדולים לצורך "מאבק בחוסר צדק גזעני" (racial injustices), רק בשנה שעברה הם קיבלו למעלה משני מיליארד דולר. בנוסף, מקור המימון מגיע ממיליארדרים גדולים השייכים לממסד של המפלגה הדמוקרטית. המקור השלישי הוא תרומות אישיות של בני נוער אנגלוסקסים, הם אלה שכמעט הביאו את הסוציאליסט ברני סנדרס לשלטון.

תגובתי: הנשיא אובמה לא דאג לנושא שוויון זכויות מפני שמטרתו היא להגיע לשליטה של האפרו-אמריקאים על הלבנים, לכן הוא לא השקיע כוחות בחינוך האוכלוסייה האפרו-אמריקאית. תשומת הלב העיקרית שלו הייתה מכוונת להבאת מהגרים מוסלמים לארה"ב. המהגרים נכנסו למדינה ללא בעיות ועכשיו דאגתו של אובמה היא להקנות להם מעמד של מהגרים. אין ספק שאם הילרי קלינטון תזכה בשלטון, ארה"ב "תתעשר" בכמה מיליונים של מוסלמים קיצוניים.

 

לינק מקוצר למאמר: https://laitman.co.il/VQq5F

השאירו תגובה.

כתובת דוא"ל לא תוצגחובה למלא שדות מסומנים *

*

Pin It on Pinterest