בציפייה למשיח

שאלה: לפני מספר ימים אתה אמרת, שאם אנחנו נשמור על אותה רמת החיבור שהשגנו, אז יבוא המשיח. האם אנחנו נמצאים בכיוון הנכון? כיצד אפשר לספק תמיכה הדדית וכיצד ממשיכים את עבודתנו בצורה נכונה?

תשובתי: הכיוון שלנו נכון, ואני באמת מרוצה מתוצאות הכנס ומהתנהגותכם אחרי הכנס. עדיין חסר לנו החיבור הפנימי, אבל הוא אינו תלוי רק בנו אלא גם בעולם שסביבנו, כי אנחנו צריכים למשוך אותו אחרינו. לכן, אנחנו לא נקבל את כוח ה"משיח" עד שיעמדו מאחורינו מאות אלפים ואולי מיליוני בני אדם. מפני שאנחנו צריכים לקבל את כוח ה"משיח" למענם.

אנחנו צריכים לצבור "שכבת שומן", כדי שמסביבנו יהיה מקום שבו האנשים יבינו, ישמעו וירגישו מעט מהו הפתרון למשבר. אז תפילתנו לא תהיה אגואיסטית, לא תהיה "על מנת לקבל".

ברוחניות אנחנו לא מקבלים שום דבר "סתם", אלא רק אם יש לנו למי להעביר החוצה. אחרת זאת תהיה נפילה, שבירה איומה!

רק אחרי שאנחנו נתקשר למיליוני אנשים, נוכל בהדרגה להעביר להם את המאור המחזיר למוטב. ההשגה הרוחנית שלנו תהיה פי מיליארד יותר גדולה ממה שאנחנו נעביר להם. לכן, אנחנו זקוקים לכמות אנשים חיצוניים שאיתם אנחנו נהיה קשורים פחות או יותר, וזה יכול להיות כתוצאה מהרצאה שעשינו, נתנו למישהו ספר או סיפרנו משהו למישהו, וכולי.

אין צורך בשום קשר פיזי, מפני שדרך הפעולות הללו הם כבר יהיו קשורים אלינו במידת מה דרך הרשת הווירטואלית הרוחנית.

אנחנו עלינו על הדרך הנכונה ומשתדלים לממש את הכול. העיקר הוא להשתתף בשיעורים ולצאת להפצה! ולא משנה שהתוצאה יכולה להיראות לכם טובה או לא כל כך טובה. עלינו לספק לאנשים מידע מינימלי, שדווקא כך ולא אחרת אפשר לתקן את העולם, וזה מספיק. אם בצורה כזאת היינו מושכים אלינו שני מיליוני בני אדם, אז באמת היינו זוכים לקבל את המאור שהיה מעלה אותנו לדרגה הבאה. הוא נקרא "משיח" או הכוח שמושך אותנו דרך ה"מחסום" מהמצב הנמוך ביותר למצב הבא היותר גבוה.

שאלה: מתי האדם הרגיל מתחבר אלינו? נניח שהוא קרא משהו ואמר שהוא מסכים. אז זהו זה, הוא כבר שלנו?

תשובתי: עליו להשתתף במשהו בקשר בינינו, לפחות בצורה פסיבית, למשל, לקרוא את האתר שלנו או לקרוא את החומר שאתם שולחים לו. לא משנה שהוא לא מגיב, העיקר שאתם מזינים אותו מעט עם קטעים מהמאמרים או מזמינים אותו לסעודה כלשהי בלי לדרוש ממנו משהו בתמורה. אלא פשוט מזמינים אותו, כי אנחנו מתאספים כאן.

ואם הוא רק קורא ידיעה שלנו, הוא כבר שלנו. זה מאוד חשוב. אל תזלזלו בקשרים הקטנים והחלשים האלה!

מתוך שיעור על שאלות ותשובות, 11.02.2014

ידיעות קודמות בנושא:
טבעת חיצונית מכמה מיליונים
כאשר המקורות יתפשטו החוצה
ממלכת משיח – רעיונות לתיקון

לינק מקוצר למאמר: https://laitman.co.il/gUuq9

השאירו תגובה.

כתובת דוא"ל לא תוצגחובה למלא שדות מסומנים *

*

Pin It on Pinterest