דף הבית / כללי / תחושות לפני המחסום ואחריו

תחושות לפני המחסום ואחריו

photo_rav_gh70_148.jpg

שאלה: אני לומד קבלה ואני שם לב כי תווי פני משתנים וכן מבנה העיניים. אני מרגיש כי בתוכי מתבצעת "עבודה" בחדרי המוח. התוכל להסביר את התופעה? האם האבחנות האלה נכונות?
תשובה: שינויים חיצוניים הם אפשריים, כמו אצל כל אדם, והדבר תלוי באופי הפעילות שלו. אבל שינויים גדולים צריכים להתרחש "בפנים", כל הזמן צריכים להתחלף המצבים. יותר ויותר להיכנס אל תוך עצמך, אל העולם שלך, אל המטרה ואל האמצעים להשגתה, אל הקשרים הפנימיים בין כל חלקי העולם שלנו ואל הניהול שלהם מלמעלה, מבפנים.

שאלה: האם ישנה שיטה להרגיש בגוף שלי את מעבר המחסום? אילו שינויים יתרחשו בגוף שלי ובנשמה שלי כאשר אעבור את המחסום? נוצר אצלי רצון עז לחוות את זה, אך איני יודע אילו תחושות יהיו לי.
תשובה: תחושת קשר מלא עם הבורא, ש"אופפת" אותך מכל הכיוונים, שקובעת את הרצונות, המחשבות וההחלטות שלך, חוץ מהרגשה אחת שאינה נקבעת על ידי הבורא והיא, שהבורא נמצא בכל. אתה תרגיש זאת, לא בגוף שלך, אלא בגוף הנשמה (גוף הפרצוף), שיווצר ב-10 הספירות הראשונות שלו, מתוך ה"נקודה שבלב" שלך.

פוסטים קודמים בנושא: 

התפתחות רוחנית

התפתחות רוחנית – קצרים

לינק מקוצר למאמר: https://laitman.co.il/DbkzJ

2 comments

  1. מנסיוני,אין לי כל ספק שעד למחסום אנו בלא מודע מולכים ומכוונים כשחקנים בתסריט של הבמאי הטוב ביותר,עד אשר אשליית התפקיד כל כך אמיתית,שלכל אחד ואחד מהאנושות מגיע אוסקר על המשחק הטוב ביותר,בו בזמן שללא מודעות שזה רק תפקיד בסרט ,אנו חוטפים את כל המחלות והבעיות אשר נגרמות מכעסים ובורות מיותרים.            לאחר מעבר המחסום אשר הדבר קורה כהרף עין ממש,אשר אין מעברו הבדל לצדו האחר,אלא מודעות מוגברת אשר מעבירה אותך ומנטרלת אותך מעל חוקי הטבע הרגילים,והשפעת הסביבה על אישיותך פוסקת,והנך מוזן ומואר אך ורק מכתבי הקבלה ובמיוחד מכתביו המאלפים של בעל הסולם.     אשר כאן הנך חש במשהו איך לאט לאט החוטים אשר היו מזיזים את תסריט חייך ,ניתקים אחד אחד,ואתה מוצא עצמך עצמאי בבחירת דרכך הרוחנית אשר היא רק למעלה בקודש.

    לסיכום עליך להקיא את כל החלב שינקת משדי אימך,כדי שתוכל להפנים ולהחליף את תודעתך בדעת עליון.

    בהצלחה לכולם

    לב

  2. האם עברת את המחסום ?

השאירו תגובה.

כתובת דוא"ל לא תוצגחובה למלא שדות מסומנים *

*

Pin It on Pinterest