רגשות ובריאות

שאלה: מחקרים מראים, שמצבו הרגשי של האדם קובע את המחלות שלו. מה הקשר בין מצבו הרגשי של האדם והבריאות שלו?

תשובתי: קשר ישיר, אבל יש בו כמה פרמטרים שתלויים במצב הכללי של האנושות. אם לא הייתי מקושר עם אף אחד, אז הייתי תלוי רק במה שמתרחש ברצונות שלי. בזה שהייתי מכוון את הרצונות שלי לקשר עם הטבע, הייתי בריא ומאושר לגמרי.

שאלה: אבל איך זה קשור לרגשות? אומרים, שאם האדם מתעצבן וכועס, אז מופיע אצלו כיב קיבה, היום מומחים יודעים לקשור מצבים רגשיים ספציפיים עם מחלות ספציפיות.

תשובתי: אם הייתי תלוי רק בעצמי ולא בכל העולם, שממנו אני מקבל כל מיני וירוסים, כולל גם וירוסים רגשיים, אז בהתאם לעבודה שלי, להשפעה ולהתנהגות, הייתי מודד את המצבים של הבריאות שלי. אבל המציאות היא כזאת, שאתה תלוי בכולם. בינתיים, בהתאם לרמה שלך, העיקר בשבילך זה להירגע.

אבל ללא ספק, אם אתה תרגיע את עצמך יחד עם האנשים שאתה תלוי בהם עכשיו, אז אתה תרפא את כיב הקיבה. אחר כך, בהתאם לרגשות המתרחבים שלך, אתה תתחיל להרגיש עד כמה אתה תלוי באנשים אחרים. אז, יכול להיות שכיב הקיבה יתחדש חלקית, מפני שאתה חייב ליצור קשר נכון, כבר לא רק עם האנשים הקרובים ביותר אליך, אלא עם אלה שקצת יותר רחוקים.

וכך זה יימשך, עד שאתה תראה שאתה תלוי באנושות כולה ואתה צריך ליצור קשר טוב עם כולם. לכן נאמר, "כל הגדול מחברו, יצרו גדול הימנו", או "צדיק ורע לו". כך אנחנו מתקדמים עד לגמר התיקון הכללי.

שאלה: האם הקבוצה יכולה להשפיע על המצב הבריאותי שלי?

תשובתי: הקבוצה חייבת ויכולה לרפא כל חבר שלה. אם אנחנו נכללים בטבע היחיד, שכל חלקיו נמצאים בהרמוניה, אז בזה אנחנו מבטלים את כל המחלות והבעיות. כי מחלות, זה העדר של קשר נכון בין תאים, בין חלקים, בין פלוס ומינוס, כאשר כל החומרים בגוף אינם נמצאים באיזון, ובריאות, זה איזון.

שאלה: למשל, פתאום התחיל אצלי התקף של כיב קיבה, מה החברים שלי צריכים לעשות?

תשובתי: אנחנו נמשוך אותך להשתתף איתנו בסדנאות, ללמוד להתאחד. אנחנו יחד נמשוך אותך לעלות למדרגה שבה כולנו נכללים. אבל אתה צריך לבטל את עצמך כלפינו, לקבל אותנו ולבטל את כל החשבונות שלך. אתה פשוט כמו תינוק על הידיים שלנו צריך לרצות לעלות יחד איתנו, להיכלל בנו מעל לכל החשבונות. אז אתה תרגיש שכיב הקיבה שלך עובר. אני מבטיח לך את זה.

מתוך התוכנית "חיים חדשים", שיחה מס' 295, 26.01.2014

ידיעות קודמות בנושא:
מחלות עקב לחץ ובדידות
הבראת פריט של המערכת הכללית
בריאות היא צורך רוחני

 

לינק מקוצר למאמר: https://laitman.co.il/LUN4h

השאירו תגובה.

כתובת דוא"ל לא תוצגחובה למלא שדות מסומנים *

*

Pin It on Pinterest