דף הבית / קבלה לעם / התפתחות רוחנית / קבוצה / הפצה / ניתנו לנו כל התנאים והאמצעים

ניתנו לנו כל התנאים והאמצעים

הקבלה

שאלה: אם מושקעים עכשיו כאלו מאמצים בהפצתה של חוכמת הקבלה, ולאדם ניתנו כל התנאים, אז למה העולם אינו משתנה?

תשובתי: במשך כל ההיסטוריה שלנו מעולם לא שררו תנאים כל כך טובים ונוחים עבור האנושות, על מנת להשיג רוחניות, כמו שיש היום. אפילו ערוץ טלוויזיה מיוחד! לאדם ניתנו כל האמצעים, עליו רק לבצע בחירה.

אבל עלינו להבין, שהאור צריך להשפיע על הרצון. ולמרות שהשפעתו חזקה מאוד, היא הדרגתית, וגם ברצון צריכים להתבצע המון פעולות. אפילו במחשב, שעובד במהירות גדולה, כמה שנשתדל לצמצם מרווחים בין האלמנטים שלו ולהגדיל תדירות של פולסים אלקטרוניים, בכל זאת כל פעולה לוקחת זמן. כי נכנסים לתוכה מיליארדי פעולות, שצריכים להתבצע בפנים.

אני סבור, שבשנה האחרונה עברו על האנושות שינויים מועילים מאוד. השנה הזאת (מספטמבר 2008 – עד ספטמבר 2009) כונתה בישראל "שנת השנאה" – זה טוב, זה אומר שאנשים כבר מתחילים לראות, ששורה ביניהם השנאה.

זה כבר גילוי, שאפשרי רק על ידי פעולת האור העליון. בני האדם החלו סוף סוף להבין, שחוכמת הקבלה – זה לא מיסטיקה, לא פעולות מסורתיות, לא קללת "פולסא דנורא", אלא שיטה לתיקון החיים שלנו – כאן ועכשיו, בעולם הזה.

הם מתחילים להבין, שזה מדע רציני וריאלי, העוזר לשמור על המשפחה, להגיע לאיזון עם הטבע, לצאת מהמשבר הכלל עולמי, ולהימנע משואה אקולוגית המאיימת עלינו.

אנחנו הפרכנו המון מיתוסים אודות חוכמת הקבלה – לכן ניתן לאשר, שהעולם התקדם בהרבה. את העולם תציל רק הפצת חוכמת הקבלה. אם חוכמת הקבלה תתפשט בקרב העם, אנחנו ניפטר מכל הצרות, נרוויח גם את העולם הזה, וגם את העולם הבא, ושני העולמות יתחברו לאחד.

בעל הסולם מכנה את הפצתה של חוכמת הקבלה – כשופרו של משיח בעולם כולו. נקווה, שנצליח. הכול תלוי רק בכם!

רשומות קודמות בנושא:
נולדתם בזמן נהדר!
רק עכשיו העולם הבשיל
מהות ההפצה
רשומות נוספות במדורים: חכמת הקבלה, משבר עולמי, הבצה, שיעור הקבלה היומי

לינק מקוצר למאמר: https://laitman.co.il/UMLCA

השאירו תגובה.

כתובת דוא"ל לא תוצגחובה למלא שדות מסומנים *

*

Pin It on Pinterest