דף הבית / משבר עולמי / נוסחת האושר

נוסחת האושר

photo_rav_gh70_117.jpg

The Daily Mail: הפסיכולוג הבריטי קליף ארנאל, גילה את נוסחת האושר. שמחה מידידות ואהבה, ממזג אויר טוב, מציפייה לחופשות, כל זה יחד הם המרכיבים של האושר. הדבר החשוב ביותר בחיים – זה היחסים בינינו.

הנוסחה לאושר היא זו: אצ' + (ט'+י') + מח'/זמק' + שמק' = אושר. פירוש ראשי התיבות הוא: אצ'- זה "אויר צלול", ט' – זה "טבע", י' – זה "יחסים", מח' – זה "מעלות חום", זמק' – זה "זיכרון מחופשת קיץ", שמק' – זה "שמחה מחגים קרבים".

תגובתי: זה בהחלט נכון ואפשרי במידה ואני נמצא בדרגת ה"בהמה". אבל אם אני שואף ליותר, אם האגואיזם שלי גדל יותר מהאגואיזם בימי הילדות ואני לא מסוגל למלא אותו בשום דבר, אז נוסחת האושר אינה פועלת. מיליונרים ועשירים יישארו אומללים. המרשם של הרופא אינו משפיע !

אושר – זה מילוי הרצון. ואם הרצון גדל ודורש מילוי יותר מאשר: אושר = אצ' + (ט'+י') + מח'/זמק' + שמק' – אז מה עלי לעשות, דוקטור ?

ובאדם גדל רצון שהוא מעל לעולם הזה, ולמלא אותו ניתן רק על ידי הרגשת תכלית החיים, על ידי ההרמוניה המושלמת שלהם. רצון כזה מתגלה בנו! כך אנחנו מתוכנתים. לכן לרופאים לא נשאר אלא לחלק תרופות הרגעה ותרופות נגד דיכאון. התרופה היא בגילוי הקיום הנצחי!

ידיעות קודמות בנושא:
שיחה על האושר
איך להיות מאושר?
ידיעות נוספות במדורים: משבר עולמי, אושר

לינק מקוצר למאמר: https://laitman.co.il/Z2R9v

השאירו תגובה.

כתובת דוא"ל לא תוצגחובה למלא שדות מסומנים *

*

Pin It on Pinterest