מווסתי האור

כנס בסנט פטרבורג. סדנה מס' 4.

בואו נתאר לעצמנו מרכיב טכני: "טריגר", כמו במחשב: "0-1", או ברז קטן שפותח וסוגר משהו.

אותו הדבר גם אצלנו: בזה שאנחנו מתחברים, אנחנו פותחים "שסתום" ומשהו עובר בפנים. וכאשר אנחנו מתנתקים, השסתום נסגר. וכך אנחנו עובדים, כך עובדת כל המערכת: מכניסה אור מחלק אחד לחלק אחר, או לא. הכול פועל רק על בסיס הפעולה היחידה הזאת, חיבור – ניתוק, ושום דבר חוץ מזה.

וזה אומר, שכאשר אנחנו מתחברים, אנחנו יכולים להשפיע על כל המערכת של הבריאה, על כל העולמות, על העולם שלנו, על הטבע הדומם, הצומח והחי, על הבריאות שלנו, על כל מה שרק אפשר, מעבירים או "מהדקים" את האור. אין יותר שום דבר בעולם, רק האנרגיה הזאת: או שהיא עוברת, מחייה הכול, או שאין לה גישה בגלל איזה שהם "כיווצים" במערכת.

איך אנחנו, בכל אופן, יכולים ליצור בינינו כזאת מערכת, שהאור יזרום במחזוריות בתוכנו, שכל הזמן יגדל ויתגבר, כדי שאנחנו כל הזמן נעבוד על הגילוי של "שסתומים" יותר ויותר חדשים?

למעשה, זה נקרא "ספירות". כפי שאנחנו יודעים, יש "מסך", "אור חוזר", "זיווג דהכאה" על האור והתפשטותו מ"פרצוף" שני, לשלישי וכולי.

באופן כזה, אנחנו מווסתים את כיוון האור: לאיזה כיוון הוא יתפשט, לאילו מערכות. וכמו כן אנחנו מווסתים את העוצמה שלו, יכולים להפעיל זרמים מקבילים, כל מיני פרצופים וכולי. ואנחנו יכולים ללמוד את המהות שלו, את העוצמה שלו, את התכונה שלו, את האיכות, בהתאם לְמה שעושים לו המיתוג והסוגרים.

זוהי עבודה יצירתית: אתה עוסק בחקר הבורא, באותה המערכת שהוא עשה ונתן לך כדי שאתה תתחיל מתוך ה"היתקלויות" שלך ללמוד אותו, את המחשבות והרעיונות שלו, וכמובן, את המטרה.

מ"אני" ל"אנחנו", מרע לטוב, מניתוק לפתיחה של טוב, של אור, ובאופן כזה אנחנו מתפתחים.

ותמיד אנחנו צריכים להעריך את הפעולות וההשפעות שלנו מלמעלה רק כלפי ההתקרבויות והחיבורים האיכותיים. רק כך. אחרת אנחנו ניטעה ולא נבין את הבורא. אבל אם נסתכל דווקא מנקודת מבט זו, אז באופן כללי, אנחנו נתחיל לראות את המחשבות והרעיונות שלו, את הפעולות שלו, ונתחיל לעבוד יחד איתו: הוא מזמין כל מיני מצבים, ואנחנו מגיבים עליהם בצורה נכונה והולכים בתיאום איתו.

מתוך סדנה מס' 4 בכנס, סנט פטרבורג, 20.09.2014

ידיעות קודמות בנושא:
לראות את החברים כחדשים
להרגיש את הלב המשותף
מתג של האור העליון

לינק מקוצר למאמר: https://laitman.co.il/CbXWL

השאירו תגובה.

כתובת דוא"ל לא תוצגחובה למלא שדות מסומנים *

*

Pin It on Pinterest