מאדם לאדם

כנס בסוצ'י. שיעור מס' 3.

שאלה: איך אפשר להעביר את השיטה האינטגרלית ולחלוק אותה עם אלפי בני אדם, כדי שהם יימנעו מאותן המכות שאנחנו קיבלנו, ואותן הטעויות שאנחנו עשינו?

תשובתי: אצלם המימוש של השיטה האינטגרלית יתבצע באופן אחר. היום ילד קטן, שעוד יושב בעגלה, כבר משחק בכאלה משחקים שאליהם אנחנו בכלל פחדנו להתקרב.

והוא לא רק לוחץ על הכפתורים האלקטרוניים של המשחקים, אלא גם באופן מפתיע מבחינתנו, מבין על מה הוא לוחץ. לכן הכול יהיה אחרת, אבל איך, אני לא יודע, זה לא מעניין אותי. אני צריך לעבוד עכשיו, לעבד את המשימות של היום.

שאלה: איזו כמות של אנשים אנחנו צריכים להקיף על ידי השיטה שלנו? האם ישנו מספר כלשהו?

תשובתי: אני חושב, שהשיטה שלנו תתפשט מאדם לאדם ברשת הפנימית בינינו, מפני שכל בני האדם מקושרים ביניהם, כמו בתפטיר.

תפטיר, זוהי רשת שמקיפה את כל מה שצומח ביער: עצים, פטריות, פרחים, עשבי בר וכולי. הכול מקושר ביניהם בחוטים דקים. כך גם אנחנו מקושרים בינינו.

ההפצה החיצונית משפיעה על ההפצה הפנימית. וההפצה הפנימית, מהר מאוד, כמעט בין רגע מחליפה יבשות שלמות. אנשים פתאום מתחילים להגיב על המילים שלנו, כאילו שכבר שמעו אותנו, ישבו לפנינו. אנחנו לא צריכים לדאוג לזה. אנחנו צריכים לעשות כל מה שרק יכולים.

נאמר, שברגע שאנחנו נשיג את המדרגה הרוחנית הראשונה, האור העליון יזרום דרכנו על כל שאר הדרגות של העולם. אנחנו עובדים על הקהל החיצוני לא כדי לתקן את ההמונים, אלא כדי להעלות את עצמנו למדרגה הרוחנית הראשונה. ואז האור שימלא אותנו יישפך דרך שפת הכלי שלנו וימלא אותם.

לשם כך אנחנו עובדים איתם. נחוץ לנו הצורך שלהם, החיסרון.

שאלה: יוצא, שיותר מעניין אותנו כמה חברים אנחנו נפעיל בזה?

תשובתי: לא מעניין אותנו מספר החברים המופעלים, אלא איכות וכמות החיסרון לפי המשמעות האיכותית והכמותית הכוללת הדרושה לכך, כדי שבנו תופיע דרישה תקיפה לאור שיתקן אותנו.

כאשר לפני היציאה להפצה אתם חווים פחד, זה טוב מאוד, כי בזה אתם זקוקים לבורא. אם בינתיים לא בצורה חזקה, אז תמתינו, הוא עוד יכין לכם הפתעה.

שאלה: למה כאשר אנחנו עורכים סדנה במרכז, אנחנו הרבה יותר חושבים על הבורא ומתקרבים לאיחוד? אבל כאשר אנחנו יוצאים לאירוע, המחשבה הזאת נעלמת ואנחנו מתחילים לחשוב על דברים טכניים: איך להתבטא, מה לעשות וכולי. איך אפשר לשמור את המחשבה על הבורא, כי זאת הרי המשימה העיקרית שלנו?

תשובתי: נכון, זאת תהיה המשימה העיקרית שלכם. ובינתיים אתם צריכים להרגיש עד כמה ההופעה שלכם מול הקהל מביאה אתכם למחשבה שהיא קובעת עכשיו הכול, ולא הבורא. עד כמה אתם נכנסים תחת השפעת הסביבה ומיד הופכים לאנשי עסקים, אנשי היי-טק וכדומה. אתם שוקעים במחשבה כיצד זה יפעל: כך או אחרת, ומייד שוכחים שאת כל זה עושה הבורא.

אבל לא כדאי להקדים מאוחר למוקדם. כל זה יבוא עם הזמן.

מתוך שיעור מס' 3 בכנס בסוצ'י, 10.06.2014

ידיעות קודמות בנושא:
האם הדרך שלנו מביאה טוב לאנשים?
מהפצה חיצונית לגילוי הבורא
רשת שמזינה אותנו

לינק מקוצר למאמר: https://laitman.co.il/7hiM9

השאירו תגובה.

כתובת דוא"ל לא תוצגחובה למלא שדות מסומנים *

*

Pin It on Pinterest