דף הבית / המשבר ופתרונו / ללא הערות…

ללא הערות…

שאלה מהפייסבוק: לא מזמן פרסמת כתבה על כך שנשים אינן רוצות ללדת, האינסטינקט האימהי היטשטש אצלן. לא הבנתי למה הפנייה היא לנשים ועל נשים? האם נשים מעברות את עצמן ומקבלות את ההחלטה על לידה? האם התעניינת בקרב גברים אם הם רוצים ילדים? האם הם רוצים לחנך, להשקיע כוחות, כסף, להקדיש את תשומת הלב הראויה, לדאוג להם?  אחרת נשמע שכביכול יש מדינה נפרדת  שבה חיות רק נשים שהפכו לאגואיסטיות.

תשובתי: גברים כנשים אינם אשמים במצב, אלא כל החברה שאיננה מבינה את מטרת החיים. החברה הפכה להיות כל כך אגואיסטית, שבקרוב רובוטים יחליפו הכול, לכל אחד תהיה דירה נפרדת מאובזרת באוטומציה במלואה, ומבלי לצאת ממנה האדם ירגיש כמו בשוויץ על הר אלברוס, או לא חשוב איפה, ולהריח ניחוחות של יער, ים, כל מה שיחפוץ.

בשכבו במיטה, הוא יוכל להרגיש את החול החם, כאילו הוא שוכב על שפת הים, או להריח ריח של מדורה שלידו בעוד הוא יושב עם החברים. כל התחושות האלה ייווצרו בו על ידי רובוטים, מתוך מסכים גדולים מאוד שתלויים על ארבעת הקירות. עם זאת ,הוא לא יהיה חייב לאף אחד שום דבר. לא יהיה לו צורך בנשים, בגברים, בילדים, באף אחד… יותר מזה, אם יצמידו לו לראש כמה אלקטרודות הוא יהיה מאושר, אם גם  זה לא יהיה. אז בשביל מה לחיות? עדיף פשוט לא להתקיים.

בקרוב נראה באינטרנט כזאת פרסומת: "מי שלא רוצה כזה גורל, לא רוצה להתקיים, הירשמו". לכך מביאים אותנו. והכול מתחיל מחוסר רצון להקים משפחה, להוליד ילדים, להמשיך את המין.

 

לינק מקוצר למאמר: https://laitman.co.il/a6lQq

השאירו תגובה.

כתובת דוא"ל לא תוצגחובה למלא שדות מסומנים *

*

Pin It on Pinterest