להידבק בלב

laitman_2009-05-28_8266_70.jpg

מכל ההיסטוריה של האנושות אנו רואים, שפנייתו של האדם לבורא לא גורמת לו לקבל תשובה ממשית. אם הבורא בכלל קיים, האם ניתן ליצור איתו מגע? או שהשאלה הזאת נשארת פתוחה, כמו התשובה לגבי העבמ"ים – שיתכן שקיימות ציביליזציות מחוץ לכדור הארץ, אבל הן אינן מעוניינות לבוא איתנו במגע!

כדי להשיג מגע עם הבורא, צריך להשיג קשר עם אותם בני אדם שכבר נמצאים איתו במגע, להידבק לאלה שכבר נמצאים בקשר עם המערכת העליונה. הרי תינוק, הנדבק למבוגר, מקבל הכול כמו המבוגר. כך גם אנחנו נתקדם ברוחניות.

אם נרצה, שהמחשבות והרצונות שלנו יהיו זהים לאלו של המקובלים הגדולים (בעל הסולם, רב"ש), אז אנחנו נכנס תחת השפעת האור, אשר ממלא אותם. וזה ירפא את כל בעיותינו, כל המחלות של הגוף והנפש. האור יודע מה צריך לתקן ומסדר הכול בצורה האופטימאלית.

הרי אין אנו יודעים, מה לטובתנו. אנחנו צריכים רק לבקש לקרב אותנו אל האור – והוא כבר יעשה הכול. לכן כל העבודה שלנו זה להצטרף, להתקרב כמה שיותר צמוד למה שכותבים המקובלים – פשוט להידבק בלב! וכך לעשות צעד אחר צעד – ולא לחשוב מה יקרה איתנו. אלא מעל לכל הבעיות, השגיאות והבלבולים, לשאוף עוד יותר להתקרב אל האור.

כל שיטות המזרח יצאו משיטת אברהם בצורתה "הלא בשלה", עם שימוש בקו ימין בלבד, (תכונת החסדים). אך אי אפשר לממש את כל הדיבורים היפים על אהבה יחד עם האגואיזם שלנו.

לינק מקוצר למאמר: https://laitman.co.il/aJfXp

השאירו תגובה.

כתובת דוא"ל לא תוצגחובה למלא שדות מסומנים *

*

Pin It on Pinterest