כנס לכולם

laitman_2010-03-12_9587-70.jpg

עלינו להכין את עצמנו לכנס "קבלה לעם" העולמי. ישנם אנשים שמגיעים מוכנים לחלוטין, הם כבר יודעים שאנחנו צריכים לקבל בכנס כוחות שאיתם אחר כך נמשיך בדרך. ישנם חיים גם לאחר הכנס, עלינו עוד לבצע המון תיקונים בתוכנו ובעולם.

לכן בכנס קיימת הזדמנות לעבודה פנימית. יחד עם ההתפעלות אנשים עורכים בדיקה: "עכשיו אני בהתפעלות, עכשיו אני מתעלה מעל עצמי בעזרת הקבוצה שמשפיעה עליי. הקבוצה היא הגורם לחשיבות המטרה והעלייה מעל עצמי…". בדיוק כך אחדים תופסים את המתרחש. ואחרים עדיין אינם מוכנים לגישה הזאת. הם מאבדים את הראש, מצטרפים לזרם הכללי ולא עושׂים לעצמם חשבון במצב הקיים. גם זה טוב: הם מתפעלים, והבדיקה והבירור אולי יבואו אחר כך.

בסיכומו של דבר, כולם יפיקו תועלת גדולה מהכנס, אפילו משתתפים שאינם יודעים בבירור לשם מה הם הגיעו. אנחנו מזמינים גם את אלו שבעבר היו בקשר עימנו ועזבו מסיבות אלו ואחרות. נסו להגיע לכנס, להיות איתנו ולבדוק את עצמכם שוב.

הרבה פעמים קורה בחיים שהאדם "יוצא מהמשחק", הוא חייב להתגבר על המכשולים וההפרעות, להתנגד להם. כי הרי הפרידה מהדרך הרוחנית אינה מתקבלת על הדעת בשום תנאים. לאלו שעזבו קיימת הזדמנות לחזור, ואני מאוד ממליץ לעשות זאת. אני ראיתי שאנשים שחזרו הגיעו להישׂגים גדולים.

נתאסף, נתחבר, נגלה בינינו את הבורא ותפילת הרבים תעלה אותנו לרוחניות!

מתוך שיעור על מאמרו של הרב"ש, 26.10.2010

ידיעות קודמות בנושא:
ברית הלבבות
להעביר ניצוצות אור לאויב
האם קיימים בינינו זרים?

לינק מקוצר למאמר: https://laitman.co.il/9pfPN

השאירו תגובה.

כתובת דוא"ל לא תוצגחובה למלא שדות מסומנים *

*

Pin It on Pinterest