דף הבית / קבלה לעם / התפתחות רוחנית / כוח המחשבה ופתרון בעיות

כוח המחשבה ופתרון בעיות

שאלה: האם אפשר על ידי שינוי המחשבות שלי להירפא מסרטן וממחלות אחרות?

תשובתי: לא הייתי רוצה לענות על שאלות קונקרטיות בקשר למחלות וכדומה. אפשר לעשות הכול. האם אנחנו מסוגלים לעשות את זה היום, אני לא יכול לומר, אני חושב שלא, אבל בזמן הקרוב נוכל.

זה תלוי עד כמה המחשבות שלנו יהיו בהתאמה זו לזו. ואז נוכל להשפיע על התופעות השליליות העמוקות ביותר בטבע שלנו. הכול תלוי רק בנו.

ישנם סיפורים רבים ומעניינים על מקובלים ועל כביכול הניסים שלהם. אבל אלה לא ניסים. זה פשוט תיקון קטן, לא התערבות, אלא תיקון של חוקי הטבע בדרגות מסוימות, שאנחנו יכולים לעשות רק אם מתקנים בצורה נכונה. אני יכול להיכנס לכל מערכת, בכל דרגה, מעצמי ועד עולם אין סוף, רק בתנאי שאני מוסיף למערכת הזאת כוחות השפעה חיוביים.

אני חושב, שאנחנו נגיע למצב, שבאמת נוכל לרפא את עצמנו, את כל האנושות, את כדור הארץ, את האקולוגיה, את היקום מכל הבעיות. אתם לא מתארים לעצמכם עד כמה אנחנו משפיעים באופן שלילי על היקום שלנו. מה שמתרחש על פני כדור הארץ, זה קמצוץ קטן ממה שמתרחש כתוצאה מהטבע הרע שלנו בקנה מידה של היקום. מפני שעל פני כדור הארץ אנחנו לוקחים בחשבון רק את ההשפעות האנושיות, ואילו ביקום להשפעות שליליות מהמחשבות והרֵגשות שלנו ישנן תוצאות נוראיות. נקווה, שנוכל להגיע מהר לתיקונם.

מתוך שיעור בשפה הרוסית, 03.02.2019

 

לינק מקוצר למאמר: https://laitman.co.il/0C2q7

השאירו תגובה.

כתובת דוא"ל לא תוצגחובה למלא שדות מסומנים *

*

Pin It on Pinterest