דף הבית / כללי / יחסים אינטימיים הפכו לבגידה

יחסים אינטימיים הפכו לבגידה

הערה: בצפון קוריאה הכריזו מלחמה נגד יחסים אינטימיים בקרב בני נוער. ראש צפון קוריאה קים צ'אן אין השווה את היחסים האינטימיים בגיל בני נוער לבגידה. לדבריו של ראש קוריאה הצפונית, קיום יחסי מין בין בני נוער הוא לא כנה, לא מוסרי, הוא נגרם על ידי השפעה מזיקה של המערב, הקפיטליזם וסין. אי לכך החלה בקרה בבתי הספר.

תגובתי: חינוך נכון אינו בנוי על כפייה ואלימות. פרט לזה, בני נוער בגיל 14-15 אם אפשר לקרוא להם בני נוער, הם כאלה שבזמנינו היו בני 20. וכמובן, קשה מאוד לרסן את הצעירים של היום מלקיים קשרים מיניים. לכן הכול גלוי. יש להם אינטרנט, ובני אדם, הם בכל זאת בני אדם.

שאלה: במה צריך להחליף את הלהט שלהם, את מה שבאופן טבעי דוחף אותם זה לזה?

תשובתי: אני לא חושב שאפשר להחליף, מפני שהשאיפה לסיפוק מיני באדם היא גדולה מאוד, במיוחד בבני נוער. ודאי, שהייתי נותן להם חינוך רציני מאוד.

שאלה: מה היית מלמד אותם?

תשובתי: הכול! אנטומיה, פיזיולוגיה, פסיכולוגיה, סקסולוגיה, מה זה גבר ואישה, מה זאת לידה. בהכרח הייתי מלמד הכול ומשתמש בכל מיני סרטים. אין כאן מה להסתיר, אם נסתיר יהיה רק גרוע יותר. הם יהיו עוד יותר עסוקים בזה, ייווצרו אצלם דימויים לא נכונים. הפרי האסור הוא מתוק. בהכרח הייתי פותח הכול.

שאלה: ולְאן הם היו מגיעים כתוצאה מכך?

תשובתי: לְאן שהגענו, רק בצורה נורמלית ללא שום עיוותים. הם היו יודעים, כיצד הם בנויים ומה הטבע דורש מאיתנו, ואיזו פסיכולוגיה יש לנו, כדי שנחזיק את עצמנו בצורה נכונה, שנהיה בני אדם, נעימים לעצמנו ולאחרים. שלא נתבייש מכל זה. רק תוציא את הנושא מרמת הסתרה לרמה של כנות ותראה שלכל זה יש טעם אחר לגמרי, יחס אחר לגמרי.

שאלה: האם הם היו מגיעים לקשר נכון?

תשובתי: כן, צריך להיות קשר נכון. גם היום קשר נכון עדיין לא קיים. והיום עדיין לא מלמדים בצורה נכונה את מקצועות הסקסולוגיה, האנטומיה, הפיזיולוגיה, הפסיכולוגיה, וקיום קשרים מיניים.

שאלה: גם את ההבנה מה זאת ידידות, מה זו אהבה, היית מכניס ללימוד?

תשובתי: כן. גם הידידות וגם האהבה יהיו מרכיבים אנושיים. אנושיים! ולא בהמיים. אם אני רעב, אז אני צריך לאכול? כך אני צריך גם את זה. הגוף שלי דורש, מה אני יכול לעשות?! רק על זה אני חושב. אוכל, ואחר כך מין, וזה הכול.

שאלה: אז על היסוד הזה היו מתלבשים ידידות ואהבה?

תשובתי: זה אפילו לא ממש נוגע לפיזיולוגיה. ואחר כך צריך להבין איך להרכיב את זה יחד.

מתוך תוכנית טלוויזיה "חדשות עם מיכאל לייטמן", 13.07.2020

 

לינק מקוצר למאמר: https://laitman.co.il/8Lg54

השאירו תגובה.

כתובת דוא"ל לא תוצגחובה למלא שדות מסומנים *

*

Pin It on Pinterest