דף הבית / קבלה לעם / התפתחות רוחנית / קבוצה / הפצה / התרופה כבר החלה לפעול

התרופה כבר החלה לפעול

לב קבוצה

לא ידוע, כמה עוד צריך לעבוד, כדי לראות באופן ריאלי עולם חדש ומתוקן. אך את תוצאות העבודה שלנו ניתן לראות כבר לפי ההתעוררות שיש בעם. כתוצאה מהתעוררות זו צריכים להתרחש איזה שהם שינויים גדולים ואיכותיים, ובני האדם יתחילו להרגיש את המציאות הרוחנית.

לשם כך עלינו להשיג עוצמה כללית שנקראת "60 ריבוא נשמות". עוצמה זו צריך להשיג גם בגודל וגם בכוח, כלומר לפי כמות בני האדם המשתוקקים למטרה הרוחנית, ולפי כוח הבנתם, הקשרים ביניהם, החשיבות שהם מרגישים בזה. ברגע שנשיג כזאת עוצמה של "60 ריבוא נשמות", יתגלה לפנינו העולם הרוחני.

משום כך ישנה חשיבות להפצת חכמת הקבלה, לצרף לתנועה זו כמות גדולה של בני אדם, כדי שנוכל להשיג את "התחנה הראשונה" בעולם הרוחני – הגילוי הרוחני.

כאשר אנחנו נתחבר בינינו עם כוח וכמות, בכדי שהכמות המוכפלת באיכות תיתן את העוצמה הדרושה (P=V*I – עוצמה שווה למתח כפול כוח הזרם) – אז יווצר כלי רוחני P, שבו יכול להתגלות הבורא. כל אלה אשר משתתפים בכלי המשותף הזה, ירגישו את גילוי הרוחניות. זה נקרא גילוי הבורא לנבראיו.

אנחנו כבר בונים את הכלי המשותף הכללי הזה לגילוי הבורא, אך עד שלא נסיים, לא נוכל לגלותו. הוא יתגלה בהרגשות ובתחושות שלנו יחד עם הבורא בתוכו.

מתוך שיעור על ההקדמה לספר הזוהר, 20.04.2010

רשומות קודמות בנושא:
600,000 אורות בינינו
כל העולם יוצא מהגלות

לינק מקוצר למאמר: https://laitman.co.il/ShFb4

השאירו תגובה.

כתובת דוא"ל לא תוצגחובה למלא שדות מסומנים *

*

Pin It on Pinterest