דף הבית / משבר עולמי / התגשמות האידיאה

התגשמות האידיאה

laitman_2009-03_8166_70.jpg

כשהאידיאה תבוא לידי התגשמות בעולם, התהליך יחל לנוע מעצמו, אנשים יתחילו להבין ולפעול. הכול ירוץ קדימה והאנושות תישאף לערבות הרוחנית. האידיאה של גוף אחד, של האדם הראשון, של שיקומו ותיקונו, תתחיל להתגשם.

אנשים גדולים ושונים בכל העולם יתחילו לדבר על זה ולפתח בעצמם את האידיאה הזאת, ליצור וועדות ופורומים שונים, ולדון על כך בכלי התקשורת. הם יפקחו את העיניים ויראו שהעולם נמצא בקשר גלובלי ושעליהם לפתור את הבעיה הזאת. דווקא בהם האידיאה הזאת תתפרץ לפתע והם ידעו איך לפתור אותה.

זה יכול להתרחש מהר מאוד, ממש תוך יום אחד יתחילו להתעורר פורומים שונים בעולם, להסתובב לכיוון הזה ולקבל החלטות. הם יתחילו להתארגן מחדש על במות חברתיות גדולות כמו האו"ם, אונסקו והבנק הבינלאומי. אנשי כלכלה, פוליטיקאים וה-G 20 – כולם יתחילו להבין את זה בבירור, להתאסף ולדון על כך.

השיטה הזאת שכולנו מדברים עליה, תתחיל לנבוט בתוכם, פשוט, משום שאנחנו עבדנו עליה. אז העולם יממש את האידיאה הזאת וישתוקק לבורא בצורה נכונה. הוא כבר ידע איך ללכת ועל מה מבוססת דרכו – על חיבור בין בני האדם. האנשים ידעו בעצמם מה לעשות, כיון שהם יבינו כבר איך להתקשר זה לזה.

ברגע שהעולם יתחיל להגיע להכרה של האידיאה הזאת, להבין ולהשתוקק, מיד הכול ישתנה בעולם. ולא צריך לעשות צעדים מעשיים. מדובר רק על הרצונות והכוונות של האנושות, שמיד יבואו לידי ביטוי ומימוש. כל מערכות היחסים בין בני האדם יתחילו להתיישר מיד לפי השיטה הזאת, לפתע הכול יתחיל לעבוד. הטבע יתחיל להיות ידידותי לאדם, וכולם יכנסו לתהליך של התפתחות טובה, נכונה ורגועה.

פוסטים קודמים בנושא:
הדמיון משנה את המציאות
משחק לפי כללים חדשים
פוסטים נוספים בקטגוריה: משבר עולמי

לינק מקוצר למאמר: https://laitman.co.il/EAD2i

השאירו תגובה.

כתובת דוא"ל לא תוצגחובה למלא שדות מסומנים *

*

Pin It on Pinterest