דף הבית / משבר עולמי / המשבר הוא טיסה מתמשכת

המשבר הוא טיסה מתמשכת

photo_rav_gh70_263.jpg

שאלה: תמיד הייתי עובד אחראי ומסור. לאחרונה פיטרו אותי מהעבודה. אין לי כסף, אבל אני צריך להאכיל את משפחתי. אז מה יוצא, האגו שלי אשם בכול? מה עלי לעשות עכשיו?

תשובה: למצב שנוצר היום בעולם יש סיבה, והוא מתפתח בצורה מטרתית. לטבע יש תוכנית, שלפיה כל בני האדם, ללא יוצא מן הכלל, בכל מדינות העולם, מקבלים מכות. דרך אגב, מכות אלה לא ניחתות בצורה עיוורת. להיפך, הכול מחושב עבור כל אחד. הרי רשת גלובאלית היא שמחברת אותנו לאחד, ויש בה תוכנית ומקום לכל אחד!

אתה לא יכול סתם לצעוק שפיטרו אותך, ולשאול מה עלי לעשות. כל מה שקורה דורש הבנה והכרה, ורק זה יביא את המרפא!

לא רק אתה לא מבין מה קורה היום בעולם. תראה כיצד מתפקד כל העולם במשבר הנוכחי. תראה למשל את הכלכלנים שמנסים להבין את המשבר. כולם בורחים ממצב רע למצב שנראה להם טוב יותר. כל ה"בועות" שהם יצרו התפוצצו, אבל הם ממשיכים ליצור "בועות" חדשות, ובינתיים.. הבורסה עולה והכול צומח.

אבל איך יתכן שהבורסה עולה אם מפטרים את כולם, אם התעשייה והייצור נעצרים והמסחר מצטמצם? ככל הנראה הכלכלנים משקרים היום כפליים. זה כמו לקחת כדור להורדת חום, ולחשוב שאנחנו כבר בריאים, כי המניות עולות..

כך הם מרגיעים את עצמם, כאילו שלקחו סם. ובינתיים הכול טוב, כמו בבדיחה הידועה על אדם שנופל מהגג וכששואלים אותו מהחלון של הקומה ה- 12 : "מה נשמע?", הוא עונה: "בינתיים הכל בסדר"..

כמובן שבתוך תוכם הם פוחדים. אבל האדם אינו מסוגל לחיות בפחד תמידי, הוא חייב איכשהו לאזן את זה.

אבל במצב הנוכחי אין מה לעשות, כל עוד לא תברר את המצב, את הסיבה ל"מחלה", את התהליך עד להבראה הסופית – המחלה יכולה להימשך שנים רבות, אם לא תתחיל לרפא אותה. ברגע שתתחיל לרפא, הכול יסתדר במהירות ובקלות. התרופה קיימת! התרופה היא השיטה לתיקון האדם – "חכמת הקבלה".

ידיעות קודמות בנושא:
איך לא לקבל מכות?
השקט שלפני הסערה
ידיעות נוספות במדור: משבר עולמי

לינק מקוצר למאמר: https://laitman.co.il/ICKqB

השאירו תגובה.

כתובת דוא"ל לא תוצגחובה למלא שדות מסומנים *

*

Pin It on Pinterest