דף הבית / חכמת הקבלה / המחשבות שלי ב – Twitter

המחשבות שלי ב – Twitter

תוצאת תמונה עבור טוויטר אם אתה נמצא בכוונה להשפיע, כל המצבים שלמים, אפילו אם הבורא רוצה להשאיר אותך במצבך הנוכחי לנצח. להידמות לרצון הבורא – הוא הוא מצב השלמות. ואם קיים בך פער בין הרצוי למצוי – במידה הזו אתה נבדל מהבורא.

תוצאת תמונה עבור טוויטר כדי להכנס לרוחניות, צריך לפתח מהרשימו, מהניצוץ שלו, פרצוף. הגדילה מתרחשת מתוך הרגשת האושר, על אף שהאדם מגלה עד כמה הוא רחוק מהבורא וזקוק לאור, על מנת לפתח את פרצוף העובר.

תוצאת תמונה עבור טוויטר להשיג את דרגת הבינה פירושו של דבר להיות שמח בחלקו. למרות שאין בכוחו להתגבר על האגואיזם שלו, הוא מבקש מהבורא ללכת מעל האגואיזם שלו, בעיניים עצומות, בהשפעה למען הבורא, מתוך ביטול עצמי מבלי להציב כל תנאים, מתוך הכרת אפסותו – ובשמחה.

תוצאת תמונה עבור טוויטר על האדם לבקש מהבורא להיות בשמחה, כאילו שיש לו הכול, למרות המצב שלו. עליו לתאר לעצמו מצב מושלם ולבקש מהבורא לתת לו כוחות להיות בשמחה, כאילו שהוא כבר רכש את זה. לא לבקש לגלות דבר, אלא לבקש להיות בשמחה כאילו שיש לו הכול.

תוצאת תמונה עבור טוויטר להשפיע על מנת להשפיע (לשמה) – פירושו של דבר שהוא אינו עושה חשבון למען עצמו, אלא רק מבטל את עצמו בפני הבורא, מתוך הרגשת גדלותו, תוך שהוא שוכח מעצמו, ופועל רק למען הבורא.

תוצאת תמונה עבור טוויטר האדם אינו מסוגל לפעול שלא למען עצמו. אין לו כוח מניע, אנרגיה. וכאשר אין לאדם דבר מה שיניע אותו, הוא מחפש מניע רוחני. הבקשה מעוררת את הופעת המסך, שמעכב את המילוי, עוד לפני שהאדם מכיר בכך שהוא רכש את הכוונה דלהשפיע. כך נולדים בתחתון תענוגים מההשפעה.

תוצאת תמונה עבור טוויטר אם מתוך המאמצים של האדם להאמין בטובו של הבורא, שממלא את העולם, הוא מביא את עצמו לשמחה, למרות שההרגשות שלו הפוכות וכנגדן, אז במידת השמחה שלו – האדם מתעלה.

תוצאת תמונה עבור טוויטר להיות מתאים לרוחניות משמעותו: גם אם ישנה אפשרות לראות את גדלות הבורא, האדם מעדיף להישאר באמונה בגדלותו, להיות באמונה למעלה מהדעת. כך האדם רוכש אפשרות לקבל את הרוחניות. זאת, משום שאינו דואג בעבור עצמו, אלא רק לתת נחת רוח לבורא. ולא יכול ליפול לאגו.

תוצאת תמונה עבור טוויטר מי שרוצה ללכת בהשפעה (אמונה), מרגיש את חולשתו וריקנותו, וזקוק למלא אותן בגדלות הבורא, על מנת שיוכל ללכת למעלה מהדעת. והוא לא זקוק לשום דבר, מלבד לגדלות הבורא, שהרי היא שנותנת כוח לגלות את העולם העליון.

תוצאת תמונה עבור טוויטר על האדם להשיג רצון לקבל מהבורא את הכוח לבטל את עצמו בפני הבורא, שכל מה שיש בו יהיה רק למען הבורא. ולאחר מכן לבקש על כך מהבורא, למרות שבעצמו אין הוא רוצה בכך. דווקא כאשר האדם מבקש בעבור מה שאינו רוצה, זוהי תפילה שלמה!

קראו עוד בטוויטר שלי.

לינק מקוצר למאמר: https://laitman.co.il/HMV2Z

השאירו תגובה.

כתובת דוא"ל לא תוצגחובה למלא שדות מסומנים *

*

Pin It on Pinterest