דף הבית / חכמת הקבלה / המחשבות שלי ב – Twitter

המחשבות שלי ב – Twitter

תוצאת תמונה עבור טוויטרתרגיל: ללמוד תורה פירושו של דבר, ללמוד וליישם על עצמנו תרגילים מתוך איחוד הקבוצה. תרגילים אלו יובילו לגילוי הקדושה בקבוצה, תכונת ההשפעה, עד לכדי תכונת האהבה, וזאת במטרה שהבורא יוכל לשכון בהם.

תוצאת תמונה עבור טוויטר תרגיל: הקבוצה הופכת לאחד שלם (היחידה הרוחנית היא מניין) אם תכונת ההשפעה ההדדית מעצמם כלפי הבורא מתגלה מעל האגו שלהם. זוהי תכונת הקדושה, ההשפעה, שכינה, שבה מתגלה הבורא, השוכן.

תוצאת תמונה עבור טוויטר תרגיל: בואו נתאר לעצמנו שבכל מאמץ לדחות את עצמנו מעצמנו ולהתכלל בקבוצה, אנו בונים את בית המקדש לבנה אחר לבנה. בית המקדש הוא ההשתוקקות המשותפת שלנו להתעלות מעל עצמנו, אל הבורא. בניה זו של בית המקדש תימשך עד אשר לא יתגלה הפסוק "ועשו לי מקדש ושכנתי בתוכם" (שמות כה, ח).

תוצאת תמונה עבור טוויטר תרגיל: על החבר בקבוצה לתאר את עצמו בקבוצה, כזרע, השתול באדמה. ולשאוף להתמוסס בקבוצה, כזרע שנרקב באדמה, בכדי לצמוח מחדש באיכות חדשה.

תוצאת תמונה עבור טוויטר תרגיל: כל חבר מבטל את עצמו, את האהבה העצמית שלו, בפני הקבוצה, העשיריה, עד שמרגיש כגוף אחד איתם, מרגיש אהבה כלפי החברים, ולאחר מכן את האהבה לבורא.

תוצאת תמונה עבור טוויטר תרגיל: להיות בקבוצה בחיפוש ובבקשה להשגת האיחוד, וכל אחד מתמוסס בחברים, ויחד, כאחד, משתוקקים לבורא, שמצפה להם.

תוצאת תמונה עבור טוויטר תרגיל: בית המקדש, בית הבורא – אלה הם הרצונות שנאספו מעל הרצון של "כל אחד לעצמו", לרצון אחד של "השפעה לבורא".
מקום גילוי הבורא, בית המקדש, השכינה, זוהי הפניה לבורא, והיא תלויה אך ורק בחיבור שמעל-האגואיזם מצד הרצונות שמשתוקקים לבורא.

תוצאת תמונה עבור טוויטר חשוב להכין את עצמך לשיעור. מההתעוררות ועד להגעה למקום הלימוד, אני חייב לחשוב כל הזמן לשם מה אני עושה זאת.
רק כך אתחיל את השיעור בכוונה נכונה ואתחיל להתקדם לחיבור גדול בין החברים, ומכאן – גם לחיבור אל הבורא.

קראו עוד בטוויטר שלי.

לינק מקוצר למאמר: https://laitman.co.il/wpuge

השאירו תגובה.

כתובת דוא"ל לא תוצגחובה למלא שדות מסומנים *

*

Pin It on Pinterest