הזמן מחייב

שאלה מהבלוג באנגלית: אני מוטרד מאוד משיטות ההפצה שאתה מדבר עליהן בזמן האחרון. אתה מדבר על הצורך:

– להתחיל במהפכה,

– להקים תנועה,

– להציע מערכת חינוך כלל עולמית,

– להגביר את ההפצה הקבוצתית,

– להגביר את ההפצה האישית.

מאז שהתחלתי ללמוד עם "בני ברוך", לימדו אותי להפיץ את חכמת הקבלה בצורה רכה ורגישה, מבלי לכפות אותה על בני האדם. זאת הדרך שלנו. ולא לצאת לרחובות, לנפנף בכרזות, לצעוק סיסמאות חכמות ולשיר שירים. מהן המטרות והשאיפות שלך? האם אנחנו צריכים לבצע את השינויים בדרך של שלום או בדרך של הקמת תנועות?

אמרת הרבה פעמים שהקבוצה העולמית עדיין אינה מאוחדת ברמה הרוחנית כדי להוות דוגמה לעולם. אז למה אנחנו מתחילים עכשיו את התנועה שלנו? מה אנחנו נשיג ללא אור התיקון? תסביר בבקשה מה גרם לך להתחיל את ההפצה ההמונית, בשעה ש"ישראל הרוחנית" עדיין לא יצאה לרמה הרוחנית המינימלית שלה? העולם מוכן, ואילו אנחנו עדיין לא הבשלנו ולא מוכנים לתת לו את חכמת הקבלה.

תשובתי: אני אענה על כל השאלות הדֵי צודקות שלך בתשובה אחת: הזמן מחייב והנסיבות מחייבות! גם אני הופתעתי במידה מסוימת לגלות עד כמה העולם כבר דורש את הפצת שיטת התיקון בצורה פעילה יותר מצידנו.

אתה באמת שמעת ממני תמיד על שיטות הפצה רגישות, אבל הזמן דורש זאת מאיתנו. חוץ מזה, תראה איך בעל הסולם פעל בזמנו: הדפיס עיתון, נסע לפולין ועוד… דיברתי על זה הרבה. כנראה שלא שמעת את כל השיעורים שלנו…

ידיעות קודמות בנושא:
מה נדרש מאיתנו בהפצה
בעל הבית שלא משלם על העבודה
הפיתרון הקל

לינק מקוצר למאמר: https://laitman.co.il/bHyAl

השאירו תגובה.

כתובת דוא"ל לא תוצגחובה למלא שדות מסומנים *

*

Pin It on Pinterest