דף הבית / קבלה לעם / התפתחות רוחנית / קבוצה / הפצה / הווירוס הווירטואלי

הווירוס הווירטואלי

האדם מתפתח על ידי השפעת הסביבה. כל אחד בונה לעצמו סביבה שבה הוא מתלבש ודרכה הוא מקבל את האור העליון, לא בצורה ישירה, אלא בצורה של אור מקיף. אנחנו מקבלים אורות מקיפים מהקבוצה שלנו, והעולם כולו יקבל אותו דרכנו, אם אנחנו נהיה הסביבה שלו. ואז העולם יקבל את ההארה הזאת שתתחיל לגדל אותו.

אנחנו צריכים להביא להם הארה קטנה, כדי שההרגשה וההבנה שלהם יגדלו, כדי שהכלים שלהם יתגלו. יש להם כבר חיסרון, אבל על ידי האור שיוקרן עליהם, החיסרון הזה יקבל את הצורה הנכונה.

לכן אנחנו צריכים לגשת לאותם האנשים שיצאו לרחובות. לא משנה מה הם צועקים. הם בעצמם אינם יודעים בדיוק את הסיבה הנכונה. אנחנו צריכים להיות שם ולפזר את החומר שמסביר על מה מדובר ומהו הפיתרון למשבר הנוכחי. וזאת באמת הזדמנות לעלות מדרגה.

ואז הצעקות שלהם כבר תהיינה שונות, איכותיות יותר. זאת כבר לא תהיה סתם דרישה ללחם, אלא דרישה לצורת חיים חדשה, להשבת התקווה שאבדה. דווקא האור המקיף הוא מה שחסר היום לאנושות.

התסיסה הזאת מתפשטת בעולם כמו וירוס. אם זאת הייתה סתם דרישה ללחם, שהוא דבר שקרוב לגוף – היא לא הייתה מתפשטת ממדינה למדינה. אתה לא יכול להעביר לאדם אחר את הרעב הבהמי שלך, כי זה דבר גופני. אך הסבל מכך שאין לך עתיד, נמסר מאדם אחד לאדם אחר בצורה מאוד ברורה.

גם כשאנחנו צופים בסרט, אנחנו לא ממש מתרשמים מכך שאנחנו רואים אנשים רעבים. אך אם הסרט סוחף אותנו להרגשות אנושיות מורכבות: חוסר תקווה לעתיד, ייאוש, הרס כל התוכניות והציפיות – מכך אנחנו מתרגשים יותר. כי זה קרוב לכולנו. החוויות האלה מנותקות יותר מהגוף הבהמי, ולכן הן מתפשטות בצורה ויראלית ברשת הווירטואלית. ולכן כולם "נדלקים" דווקא מהדברים האלה, מחוסר התקווה לעתיד.

והייאוש הזה ילך ויגדל. העולם ירגיש אותו יותר וותר. וכאן רק אנחנו יכולים לעזור ולהביא לעולם את האור המקיף, דרך ההפצה שלנו. על ידי זה נוכל לקרב את האנשים למסר שלנו.

אנחנו רואים שהאנשים מבינים טוב מאוד את מה שאנחנו אומרים ב"שולחן העגול". כי אם אנחנו יודעים להסביר את הדברים ולקשור את ההסברים שלנו לאקטואליה, האנשים מתחילים להרגיש בתת הכרה שהאור המקיף יכול להופיע רק בתנאי שאנחנו נתחבר ל"מעגל אחד" ונשאף לחיבור, לקשר. ואז הם יסכימו לזה.

מתוך שיעור על מאמר של הרב"ש, 11.10.2011

ידיעות קודמות בנושא:
לתת לעולם תקווה לעתיד
ההזדמנות העצומה שבדרגת האדם
הפיתרון אינו נמצא במקום שבו המומחים מחפשים אותו

לינק מקוצר למאמר: https://laitman.co.il/xjL0P

השאירו תגובה.

כתובת דוא"ל לא תוצגחובה למלא שדות מסומנים *

*

Pin It on Pinterest