ההבדל העיקרי

שאלה: האם בחיבור שלנו לפני היציאה להפצה יש מקום לכאלה מושגים כמו קנאה וכבוד?

תשובתי: ודאי, הרי יש לנו עסק עם האגו של האדם, אנחנו מבינים את היסוד של הטבע שלו. לכן כאן צריכים להיות גם קנאה ושליטה, גם כבוד והערכה, גם הרגשת ביטחון, פריצה, תענוג שבהתקפה, וכולי. כל התכונות האלה צריכות לעבוד.

הדבר היחיד הוא, שהאדם כל הזמן צריך לזכור בשביל מה הוא עושה את זה. המשימה העיקרית ביותר היא להביא את העולם למצב אינטגרלי, מפני שבצורה כזאת אנחנו מעלים אותו לאנרגיה עליונה, למטרה העליונה.

בזה ההבדל העיקרי של מסע ההפצה שלנו לבין אחרים. אנחנו מממשים אותו מתוך הנקודה הזאת: היא הראשונה ביותר והאחרונה ביותר. ראשונה, מפני שממנה אנחנו מתחילים את ההכנה העצמית הפנימית, והאחרונה, מפני שאיתה אנחנו יוצאים לאנשים ורוצים לזרוע אותה בלבבות של המאזינים שלנו. לכן היא כל הזמן הולכת בתוך אותו הזרם שבו אנחנו מעבירים סדנאות, דיונים, עונים על השאלות, שָרים, לא חשוב מה שעושים.

זהו כיוון מדויק לכך, כדי להפוך את ההמונים לאחד יחיד שלם, מפני שבצורה כזאת הם יצטרפו, יתאזנו עם כל הטבע הגלובלי. המטרה העליונה, היא המשימה העיקרית שקובעת את כל השיטה שלנו מתחילת הפעולה, וזהו הסוף הרצוי, התוצאה שלו.

חוץ מזה, היא מהווה מוטיבציה עיקרית של עובדי המפעלים להפצת השיטה האינטגרלית, כי בזה שמשתתפים בחיבור האינטגרלי, הם מעבירים דרכם את האנרגיה העליונה ומרגישים כיצד היא ממלאה אותם, הם חיים את זה.

מתוך התוכנית "דרך הזמן", 17.09.2013

ידיעות קודמות בנושא:
כוח האור הוא נשק על
הבית שלי מחול, והמבצר שלי?
רומנטיקנים חסרי תקנה או ריאליסטים

לינק מקוצר למאמר: https://laitman.co.il/LjlJO

השאירו תגובה.

כתובת דוא"ל לא תוצגחובה למלא שדות מסומנים *

*

Pin It on Pinterest