הגל הנושא

laitman_2010-03-10_5477-70.jpg

בעזרת איזה מכשיר אני יכול להקים לקבוע קשר עם הגל שמגיע אלי מהבורא, לכוון את  "אנטנת הרדיו"  שלי למשדר שלו? – רק בעזרת הקבוצה, אחרת לא יהיה לי שום מגע אם טווח הגלים של ההשפעה שלו.

עליי למקם את עצמי בטווח הגלים הנקלטים, והוא קיים רק בקרב החברים, רק שם מועבר התדר הזה. ברגע שאני יוצא מחוץ לקבוצה, אינני קולט שום תדר. כמו בעולם שלנו, אם אני יוצא מאזור קליטת האותות.

ומה הבורא מעביר אליי בגל הזה? – מילוי עבור נשמתי! הגל הנושא העיקרי (גל ההשפעה) דרוש רק לשם כך, שאני אוכל להשיג הידמות והשתוות התכונות עימו. ותדר קטן נוסף שמולבש עליו, נושא מילוי עבור הנשמה שלי, הבנת התוכנית שלו, היכולת והכוחות לבצע את התוכנית שלו.

דרושים לי שני תדרים כדי להשיג השפעה ואחר כל להתמלא, כלומר צינור בתוך צינור, שני אורות: אור החסדים ואור החכמה. אם היה מגיע רק אור החכמה, אזי הוא היה מבטל את הרצון שלי ליהנות. אך אם אני משתוקק רק להשפעה, הבורא יכול למלא אותי באופן חסר גבולות. זהו התנאי לגילוי הכלי הרוחני לקבלת אור אין סופי.

הגל הנושא הוא אור החסדים, התדר הנוסף ("האות המועיל") הוא אור החכמה, ואת הטווח של המקלט מספקת הקבוצה. אם אתה יוצא ממנה, אתה מפסיק לקלוט גלים רוחניים, הרי אינך יכול לכוון בעצמך להשפעה, ככל שתשתדל. עליך להיכנס למקום שההשפעה הזאת קיימת.

מתוך שיעור על מאמרו של בעל הסולם "הקדמה לספר פנים מאירות ומסבירות", 08.07.2010

רשומות קודמות בנושא:
כיצד להשיג את הלא קיים בטבע?
תחנת הרדיו של הבורא

לינק מקוצר למאמר: https://laitman.co.il/OBrkj

השאירו תגובה.

כתובת דוא"ל לא תוצגחובה למלא שדות מסומנים *

*

Pin It on Pinterest