בדרגה חדשה

שאלה: מה צריך להשתנות מבחינה איכותית בעבודה הקבוצתית ובעבודת ההפצה לאחר הכנסים? מצפה לנו שלב חדש שאותו אנחנו לא מרגישים עדיין. מהו אותו המצב מנקודת המבט שלך?

תשובתי: עכשיו אנחנו התאחדנו יותר, התחלנו להבין טוב יותר זה את זה והתחלנו להרגיש את החברים שנמצאים בחלקים השונים של העולם כקבוצה אחת יחידה. אנחנו אפילו חלינו ביחד, אבל כל זה מסודר מלמעלה ויביא לנו תועלת, אנחנו נהפוך להיות רק יותר בריאים.

מאחר ואנחנו עכשיו יותר מקושרים זה עם זה, אז העוצמה הכוללת שלנו גדלה שבעתיים, ולכן אנחנו נבין בצורה הרבה יותר עמוקה את החומר, אפילו את אותו "תלמוד עשר הספירות", את המכאניקה הרוחנית. היא פתאום תהפוך להיות יותר קרובה אלינו.

אנחנו רואים איך ילד שנותנים לו ביד טלפון או מחשב, הוא כביכול מבלי לדעת שום דבר משחק איתו ובאופן מפתיע מבחינתנו מתחיל ללחוץ על הכפתורים בצורה נכונה. מאיפה הוא יודע על מה ללחוץ? מפני שהוא כבר נוצר לדרגה הזאת. ואילו אנחנו לא יכולים, כי אנחנו נוצרנו עבור הדור הקודם.

לכן, כאשר אנחנו מתחברים יחד, אנחנו מייד קופצים לדרגה הבאה, וכל מה שחכמת הקבלה מדברת עליו הופך להרבה יותר קרוב וממשי עבורנו.

חוץ מזה, בהתאם לאותה התקדמות שאנחנו השגנו, אני אתן שיעורים בדרגה גבוהה יותר. יחד עם זה, אני אתמקד בתחושות שלי ובקבוצות שנמצאות מתקדמות מעל לאחרות מכוח המאמצים שמושקעים על ידן.

מתוך שיעור בשפה הרוסית, 11.02.2014

ידיעות קודמות בנושא:
נוסחה בעלת ערך
צעד אחר צעד בעקבות המורה
על פני כדור הארץ יש חיים!

לינק מקוצר למאמר: https://laitman.co.il/pASlP

השאירו תגובה.

כתובת דוא"ל לא תוצגחובה למלא שדות מסומנים *

*

Pin It on Pinterest