באובך סגול

אי אפשר להמשיך לחיות בכזאת צורה, כפי שחיה החברה המודרנית. תראו לקראת מה אנחנו הולכים. כבר מרשים להשתמש במריחואנה, עוד מעט יאשרו גם סמים אחרים. למה? מפני שאין ברירה. עדיף שאנשים ישקעו בתנומה ויירגעו באובך סגול.

אדם מסומם אינו מזיק לחברה, הוא פשוט פאסיבי לחלוטין. אז למה לא לתת לאדם סמים? זה מה שמתרחש היום. העישון כביכול מזיק לבריאות, אוסרים עליו, אבל בעיקרון זה מעבר הדרגתי לסמים. עד שהאנושות תמות מאי רצון להוליד ילדים, לאנשים נותנים את האובך הזה.

שאלה: כאשר אתה מדבר בצורה כזאת, אז מייד צפות אסוציאציות של איזו ממשלה גלובלית רעה של אנשים עשירים שרוצים לשמור לעצמם את כדור הארץ שלנו, בזה שמשחררים ממנו אלמנטים חסרי תועלת.

תשובתי: למה רעים? הם הרי לא הורגים אף אחד, אלא פשוט מצמצמים בצורה חכמה את האוכלוסייה, כפי שזה נעשה פעם בסין, או כאשר משפחה מחליטה באופן עצמאי שמספיק לה ילד אחד, מקסימום שניים.

היום זוגות נשואים מחליטים בעצמם האם לתת חיים לילד או לא. אני רואה את זה לפי הקרובים שלי: "אנחנו לא רוצים יותר מילד אחד". האם בזה אנחנו לא הורגים מישהו?

לכן, אם באיזה שהן מדינות קיימת תוכנית ברורה לעידוד של משפחות ללא ילדים או של אנשים בודדים, אז היא מוצדקת מבחינה חברתית. כלומר, אי אפשר להאשים את השלטונות בכך שהם הורגים את האנושות. הרי בתחילת המאה ה- 20 היינו פחות משני מיליארד, ועכשיו קרוב לשבעה מליארד. היום האנושות בעצמה הורגת את עצמה בהדרגה.

מתוך התוכנית "משבר גלובלי", 15.09.2013

ידיעות קודמות בנושא:
דמוגרפיה מדאיגה
אחד מהשניים
"עשב" חוקי

לינק מקוצר למאמר: https://laitman.co.il/Wm4NJ

השאירו תגובה.

כתובת דוא"ל לא תוצגחובה למלא שדות מסומנים *

*

Pin It on Pinterest