אמריקה!

אמריקה!
"כרבע מאסירי העולם כלואים בארצות הברית"
ארצות הברית היא ביתם של פחות מ-5 אחוזים מאוכלוסיית העולם, אך קרוב לרבע מאסירי העולם כלואים בה. 751 על כל 100 אלף אמריקנים כלואים מאחורי סורג ובריח. אם מתחשבים רק במבוגרים, מדובר ב-1 מכל 100.

בארה"ב כלואים בסך הכול כ-2.3 מיליון אסירים. סין, מדינה שאוכלוסייתה גדולה פי ארבע מזו של ארה"ב, ניצבת הרחק מאחור במקום השני, עם 1.6 מיליון אסירים. בין הגורמים האחראים לכליאה הנרחבת, רמות גבוהות של פשיעה אלימה, נגע הסמים, היעדר ברשת ביטחון חברתית.

התייחסותי: כל חולאי העולם במקום אחד.

שאלתו של חיים:
אתה המקובל היחידי בעולם שמפיץ את חכמת הקבלה בעולם יחד עם בני ברוך. כידוע, כוח ההשפעה של ארצות הברית על כל העולם הוא אדיר. אולי אתה צריך להיות שם יותר, ליותר ראיונות עם מראיינים גדולים כמו 'אופרה' או 'דיוויד לטרמן' שבהם צופים מיליוני אנשים בעולם. נראה שכולם מחפשים פתרונות, וכולם ירוצו לשמוע אותך מדבר על הפתרונות שמציעה הקבלה…

תשובה: הניסיון מראה בינתיים שחכמת הקבלה יכולה להתפשט רק לאנשים עם "נקודה שבלב". כל השאר נשארים אדישים, אם לא אויבים, כלפיה. וכיצד הם יכולים בכלל להגיב אחרת, אם אין בהם רצון לבורא – ואתה בא ומדבר איתם על מימוש הרצון הזה.

הדבר היחיד שהם יכולים לשאול אותך הוא מה האגו מרוויח מזה. מה נשיב להם? שאתה עולה מעליו (?!) וזוכה לדבקות בבורא! … אתה חושב שכדאי לנסות? הרי רק אם אתה מוכר חוטים אדומים או מים קדושים האנשים האלו מבינים אותך…

לינק מקוצר למאמר: https://laitman.co.il/v5639

One comment

 1. חיים תורכיה

  לרב היקר שלום

  המראינם המפורסמים בארצות הברית שולטים על שידורים פופלרים שמיליונים רואים אותם בכל העולם.

  אנו בבני ברוך אולי צריכים להישתמש רק בקווי התיקשורת שלהם כדי להגיע לאנשים עם נקודות שבלב ברחבי העולם.

  לא משנה עם למראינים יש או אין נקודה. הם רק אמצאי לתיקשורת.

  (לפני חצי שנה ראיתי תוכנית שראינו רב בארצות הברית בתוכנית על שלום בית ויחסים בין הורים וילדים)

  תלמידך האוהב חיים תורכיה.

השאירו תגובה.

כתובת דוא"ל לא תוצגחובה למלא שדות מסומנים *

*

Pin It on Pinterest