דף הבית / אקטואליה / איחוד כפייתי

איחוד כפייתי

מתוך טור פרשנות: "בקרוב כנסיית נוטרדאם בפריז תהפוך למסגד הגדול ביותר באירופה. לא בכוחם של גדרות התיל והצבא לעצור את מאות אלפי הסובלים. 98% מהפליטים הם בחורים צעירים, ככל הנראה מדאע"ש, אשר באמצעותם הוא מאיים להציף את מדינות הכופרים.

תושבי מינכן ערכו הפגנת תמיכה במדיניות ההגירה של הממשלה. כתוצאה מכך, בכלי התקשורת האירופאים הופעל וירוס תעמולתי של הפיכת האוכלוסייה לזומבים. אנשים מאבדים בהדרגה את היכולת לבירור עצמי של המתרחש. זה כבר מזמן לא סוד שההוראות והכסף למסע של הפליטים, הוענקו מחברות אמריקאיות. מארגנים ומכוונים אותם לפי הנתיבים הנדרשים, אחרת המהגרים לא היו מגיעים לגבול של האיחוד האירופאי

לכל פליט נותנים קצבה חד-פעמית של 2,800 יורו, חדר מרוהט ומאובזר (לבעלי משפחה נותנים דירה), קצבה של 399 יורו בחודש, תשלום עבור שירותים רפואיים ובתי ספר לשפות לכל התקופה (עד שילמד את השפה). בבתי הספר ביטלו את שיעורי הדת, הורידו מהקירות את הצלב, האימאם של העיר הרפורט דורש להנהיג בבתי הספר שיעורי איסלאם עבור כל התלמידים, ושׂר החינוך מוכן להסכים. בעיר אשווילר אסרו על צלצול פעמוני הכנסייה על פי דרישת התושבים, משום שהוא מטריד את המהגרים. כעת שומעים שם רק את המואזין, ולחופשת חג המולד קראו "חופשת חורף". בחודש הרמדאן מציעים לעובדים בחברות רבות לא לאכול ולא לשתות, כדי לא להביך את המוסלמים". 

אני חושב שהבורא יעשה איתנו כל מה שצריך כדי שנבצע את תוכנית הבריאה, אם לא נתקדם באופן הכרתי לחיבור ואיחוד, אז זה יתרחש מלמעלה בדרך כפייתית.

לינק מקוצר למאמר: https://laitman.co.il/cJ67g

השאירו תגובה.

כתובת דוא"ל לא תוצגחובה למלא שדות מסומנים *

*

Pin It on Pinterest