אזהרה

ידיעה: "במשך כמעט שני עשורים, ג'ראלד סלנטה מ- Trends Journal חזה בצורה מדויקת את המגמות הפוליטיות, הפיננסיות, הכלכליות והחברתיות.

חוק ההרשאות של הביטחון הלאומי התקבל על ידי הסנאט בהצבעה של 93 בעד ו-7 נגד:

הכלכלה מתקדמת לקראת קריסה. יהיה כאוס. יהיו קריאות להכרזה על מצב חירום כלכלי וצבאי. הבנקים ייסגרו. הכאוס ילך ויגבר.

החוק הזה התקבל זה עתה. הוא מאפשר ללוחמי הצבא להשתלט על המצב. הפאשיזם סולל את הדרך לאמריקה.

המצב עשוי להתחמם כבר החל מהרבעון הראשון של 2012. אני בטוח שבשנת 2012 השליטים ייתנו את המכה הקטלנית למערכת. הם ישאבו את כל הכסף מאנשים התמימים לקראת חג המולד של 2012 ויכריזו על מצב חירום.

סלנטה השמיע את התחזיות על חוסר הסדר הגלובלי, מרד הסקווטרים (כיבוש מכוון של הבתים שהבנקים עיקלו), המחאות נגד המיסוי והמשך התפרקות הכלכלה.

אם הכלכלה שלנו תיכנס למבוי סתום, וזוהי רק שאלה של זמן, הבנקים ייסגרו והכאוס ישרור ברחובות ארה"ב. לאור העברת החוק הרלוונטי והאימונים שעברו אלפי חיילים אמריקאים בדיכוי מרי אזרחי, ניתן לטעון שסלנטה הולך להוכיח את צדקתו פעם נוספת…"

התייחסותי: בספרי הנביאים, ספר הזוהר, כתבי הגר"א, בעל הסולם והרב"ש, כתוב שזמננו יהיה זמן המעבר מרמת ה"חי" לרמת ה"מדבר". המעבר הזה מתרחש כתוצאה מהגברת המודעות של האנשים על הטבע האחד שבו הם נמצאים ומהשאיפה שלהם להשתוות אליו, על ידי החיבור ביניהם. בזמננו, כשכבר התחלנו את המעבר הזה בלית ברירה, אנשים רבים בעולם מרגישים את נחיצותו ואת זרימתו. באנשים הללו אנחנו תולים את תקוותנו לכך שהמעבר יתרחש בצורה מודעת, על ידי מהפכה במודעות, ולא בדרך של שפיכות דמים, כשהייסורים הנוראים יכריחו אותנו לבצע זאת בלית ברירה.

ידיעות קודמות בנושא:
סוף הדמוקרטיה האמריקאית
הצבא ידכא את ההתקוממות העממית!
התדמית של אמריקה בירידה

לינק מקוצר למאמר: https://laitman.co.il/h1ZTN

השאירו תגובה.

כתובת דוא"ל לא תוצגחובה למלא שדות מסומנים *

*

Pin It on Pinterest