דף הבית / המשבר ופתרונו / Facebook – "פורץ" את האדם

Facebook – "פורץ" את האדם

שאלה: הנשיא הראשון של Facebook שון פרקר, הודיע בכנות: "רק א-לוהים יודע, כיצד Facebook משפיע על הראשים של ילדינו".

ההאשמה העיקרית שלו הייתה, ש – Facebook עוסק למעשה ב"פריצה" של מנטליות האדם: "כל המאמצים שנעשים בזמן יצירת שירותים כגון אלה, מכוונים רק כדי לגזול מהאדם את כמות הזמן המקסימלית האפשרית ולמשוך את תשומת ליבו כמה שיותר". היוצרים מבינים טוב מאוד כיצד עובדת המנטליות האנושית ומנצלים זאת באופן מלא. האם לדעתך, זה יחזור לבני אדם כבומרנג?

תשובתי: זה יגלה את הרע שבתוכו בני האדם נמצאים, רק כך זה אפשרי. בעולם שלנו אנחנו לא יכולים להגיע לאמת אלא רק דרך השקר. תודעה רשתית בנויה כך, כדי "לסובב" את כולם, וכך לקשור את כולם ברשת אחת, כמו עכביש, שבמרכזה יושבת ההנהגה ומנהלת את הרשת.

שאלה: למנהליה מגיעים הכסף והשליטה?

תשובתי: הכול מגיע אליה, והכל נמצא ברשת ההנהגה.

שאלה: איך אפשר להפוך את המצב הזה?

תשובתי: לשם כך צריך לשנות את כל התוכנית, את כל התנועה, את כל השאיפה של הרשת למטרה מסוימת. ואילו במצב הנוכחי המטרה היא אחת, לקשור את כולם וביושבם כמו עכביש, למשוך בחוטים.

הערה: בעבר אמרת שכך או אחרת כל זה נברא כדי להביא את האנושות לקשר…

תשובתי: בוודאי. אבל באיזו דרך? הרשתות החברתיות יתפרסו כך שכולם יגלו שהן שקר גדול מאוד, שהן הורגות בני אדם ולא נותנות להם שום תקוה לעתיד הטוב. אנחנו נגיע להכרת הרע דרך פריסתן של הרשתות החברתיות. כאשר נרגיש בצרכים הפנימיים שלנו, ברשימות (גנים רוחניים) שמתפתחים בנו, שהרשתות האלה חונקות אותנו אז נחנוק אותן בעצמנו.

שאלה: ומה יהיה בסופו של דבר?

תשובתי: נדחה את הרשתות הללו ונעבוד בדרגה אחרת לחלוטין, מעליהן, ברשתות הרוחניות שבינינו וזהו הקשר האמיתי, ללא מחשבים, מודמים וכל השאר.

מתוך תוכנית הטלוויזיה "חדשות עם מיכאל לייטמן", 16.11.2017

 

 

לינק מקוצר למאמר: https://laitman.co.il/TM6i9

השאירו תגובה.

כתובת דוא"ל לא תוצגחובה למלא שדות מסומנים *

*

Pin It on Pinterest