דף הבית / אקטואליה / BDS אנחנו לא מכירים בישראל

BDS אנחנו לא מכירים בישראל

הערה: הסניף הצרפתי של התנועה האנטי-ישראלית BDS הכריז על תחילת "שבוע האפרטהייד הישראלי" בצרפת. הם מארגנים בצרפת חג תחת המוטו "מאה שנה לכיבוש".

תשובתי: כלומר, הם אומרים כביכול: "מדינת ישראל לא קיימת, אנחנו לא מכירים בה, אנחנו לא מכירים באומה הזאת, בואו נעשה כך שהם לא יתקיימו אחת ולתמיד".

למרות שבזמן האחרון הצרפתים ניזוקו חזק מאוד מפעילותם של מחבלים מוסלמיים, עדיין, שנאתם כלפי המחבלים פחותה מאשר השנאה כלפי היהודים. הם מחליפים שנאה אחת באחרת, כלומר הם מאשימים בכול את היהודים.

מה גם שהם משתדלים בכוונה לא לשים לב לבעיות עם המחבלים, עם מוסלמים, אלא רואים רק את היהודים: למה הם לא נותנים למוסלמים לחיות כרצונם. לדעתם של הצרפתים צריך לזרוק את היהודים לים, לנקות את כול השטח ולחיות בנחת וטוב. למרות שבמדינות מוסלמיות אחרות אנחנו לא רואים כלל דוגמה לחיים טובים, אבל הצרפתים דווקא סבורים כך.

שאלה: אז מה לעשות עם ה – BDS, הרי התנועה הזו הולכת ומתחזקת?

תשובתי: צריך לראות את התכליתיות שלה: היא עוזרת לנו הציונים, להתחזק. אני סבור שלחץ שלילי על היהודים, על ישראל, על עם ישראל, על הקיום שלהם, מועיל. עד שנתקן את עצמנו אנחנו זקוקים ללחץ ודחיפה רציניים מאוד. זה הכרחי עבורנו. אם לא לוחצים עלינו, אנחנו לא יכולים לחיות יחד זה עם זה, מפני שמימי בבל העתיקה אנחנו מהווים נציגות של 70 אומות העולם.

מי הצטרף לאברהם? נציגים של כל מיני שבטים שחיו בבבל העתיקה. לכן כל אחד מהיהודים שייך לשבט אחר, לעם אחר, מתוך אלה שהיו קיימים אז. לקריאתו של אברהם נענו אלה שהייתה להם נקודה שבלב, ולכן הם ארגנו קבוצה, הם אספו יחד את כל הנקודות שבלב והחלו להיקרא "יהודים" מהמילה "איחוד", ישר-אל, כלומר ישר אל הבורא. אבל למעשה מבחינה ביולוגית הם שונים לחלוטין.

שאלה: אז מה צופן העתיד?

תשובתי: העתיד תלוי בנו! אבל כל עוד לא הגענו לעתיד הנכון, כל עוד בני אדם לא ישמעו, את מה שאומרת חכמת הקבלה על הכרחיות החיבור והאיחוד מעל לכל הניגודים, כפי שעשה זאת אברהם, ארגון ה – BDS   הכרחי. לכן אני בעד הלחץ הזה, והוא מגיע מלמעלה, מהבורא, מפני ש"אין עוד מלבדו". אני מקווה שהלחץ יימשך עד שעם ישראל יתעורר ויבין שעלינו להתאחד, ורק באופן כזה נוכל להביא את עצמנו ואת העולם כולו לאיזון, לשלמות ולאחדות.

מתוך תוכנית הטלוויזיה "חדשות עם מיכאל לייטמן", 8.3.2017

 

לינק מקוצר למאמר: https://laitman.co.il/gbbW6

השאירו תגובה.

כתובת דוא"ל לא תוצגחובה למלא שדות מסומנים *

*

Pin It on Pinterest