דף הבית / כנסים / 5 עובדות על כנס קבלה

5 עובדות על כנס קבלה

כנס "קבלה לעם" העולמי הוא כינוס של חיבור בין אלפי אנשים מרחבי הארץ והעולם מתוך מטרה לגלות את הכוח הרוחני שמחבר בין בני האדם.

פעם ראשונה בכנס? מומלץ להצטייד במידע הבא:

1. ראשית, מהי חכמת הקבלה?

חכמת הקבלה היא השיטה המעשית לחיבור אמיתי בין בני האדם. כלומר, גילוי הכוח הרוחני לאדם החי בעולם הזה. כאשר נגלה ונחוש בפועל את הכוח העליון, נדע לסדר את החיים שלנו: את המשפחה, את העבודה, את המדינה שלנו ואת כל העולם.

2. מהו כנס קבלה?

כנס קבלה הוא אירוע בינלאומי בן 3 ימים, הכוללים את כל מה שנדרש כדי ליצור הרגשת חיבור בינינו. החל משיעורי קבלה, סדנאות ודיונים חברתיים, סעודות משותפות, וכלה בשירים וריקודים.

3. למי מיועד הכנס?

הכנס מיועד לכולם – לתלמידים חדשים או ותיקים, לצופי ערוץ 66, לבני המשפחה, לחברים ולמכרים. בכנס אנחנו לומדים את יסודות חכמת הקבלה, באופן אקטואלי לחיינו כך שנתחיל להרגיש איך העולם מתנהג ונגלה את סודות הטבע. התוכן מוגש בגובה העיניים והוא מתבסס על הכלל "ואהבת לרעך כמוך".

4. מה מייחד את הכנס השנה?

משנה לשנה אנו נמצאים בהתקדמות רוחנית ממשית. מצד אחד אנו חווים על בשרנו את המשבר שהעולם שרוי בו, האנטישמיות גואה והאיום על ישראל גובר, ומצד שני אנחנו יותר בשלים כדי לגרום לחיבור בינינו. לכן נראה שהכנס הקרוב יהיה בעל משמעות. התקווה היא שאלה שישתתפו בכנס בכל לבם, ירגישו בפועל את תחילת דרכם הרוחנית.

5. למה כדאי להגיע אפילו לערב אחד לכנס?

מומלץ מאוד להגיע אפילו רק לערב אחד. בזה אתם סופגים את כל הכוח והאנרגיה שמצטברת. כדאי לוותר על ערב אחד של כדורגל, בירה וספה חמה, ולבוא לכנס. הגיע הזמן לעשות משהו בשביל הנשמה שלך…

כנס "קבלה לעם" העולמי 2015 יתקיים בתאריכים 11-13 במרץ בגני התערוכה, תל אביב. לפרטים על הכנס הקרוב התקשרו 1-700-509-209 או היכנסו לאתר "קבלה לעם" בכתובת www.kab.co.il

לינק מקוצר למאמר: https://laitman.co.il/5ma2G

השאירו תגובה.

כתובת דוא"ל לא תוצגחובה למלא שדות מסומנים *

*

Pin It on Pinterest